“Otra mašīna laikam nezināja, ka ir slideni!” Avārija Ziepniekkalnā – steiga, neuzmanība un slidens ceļš

2 komentāri
“Otra mašīna laikam nezināja, ka ir slideni!” Avārija Ziepniekkalnā – steiga, neuzmanība un slidens ceļš

Piektdienas rītā Ziepniekkalnā neplānoti aizkavējušās divas auto stūrētājas. Viņu sasistie braucamrīki vēl vairākas stundas pārējiem šoferim atgādināja par to, ka ir iestājusies ziema, daudzviet pamatīgi slīd un nu jāievēro krietni lielāka distance no priekšā braucošā auto.

Ar avārijas izraisītāju raidījumam “Degpunktā” tā arī neizdodas aprunāties, taču otra sasistā auto vadītāja gan bija daudz runātīgāka. Sieviete atklāja, ka līdz pat spēcīgajam būkšķim viņas auto aizmugurē nav pat šķitis, ka situācija uz ceļa ir tik bīstama.

Lai arī braukšanas ātrums, visticamāk, nav bijis pārāk liels, sadursme izrādījās pietiekami spēcīga, lai sarkanais “Renault”, ceļu varētu turpināt tikai uz auto evakuatora. Tāpat šī negadījuma dokumentēšanai uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, kuri gan atzīst, ka piektdienas rītā situācija galvaspilsētā bija normalizējusies un šķita, ka avāriju ir krietni mazāk nekā pāris dienas iepriekš.

Kamēr situācija tomēr nav kļuvusi labāka un visi tikai palēnām aprod ar kārtīgas ziemas iestāšanos – nedaudz piebremzējiet un ieturiet tādu distanci, kas ļaus jums laikus apstāties pat uz slidena ceļa.

2 komentāri