Pēc sadursmes ar divām kravas automašīnām “Jeep” šofere paliek neskarta

2 komentāri
Pēc sadursmes ar divām kravas automašīnām “Jeep” šofere paliek neskarta
EKRĀNUZŅĒMUMS

Pirmdien, 16. septembrī, ap plkst. 7.00 netālu no Ķekavas apļa notikusi apvidus automašīnas “Jeep” un divu kravas automašīnu sadursme.

Pēc gandrīz frontālas sadursmes ar vairākas tonnas smagu kravas automašīnu “Jeep” apvidus auto šofere palika neskarta, pati bija spējīga izkāpt no avarējušā spēkrata un izsaukt policiju.

Negadījums notika uz autoceļa Rīga-Bauska, netālu no Ķekavas apļa, pretī “Rimi” noliktavām. Avārijas vaininiece par notikušo runāt kameras priekšā nevēlējās, savukārt kravinieka “DAF” vadītājam – tālbraucējam no Lietuvas – bija ko teikt.

“Es braucu lēni, jo priekšā veidojās sastrēgums. Braucu lēni, varbūt ar 40 vai 45 kilometriem stundā, līdz 50. Priekšā daudz mašīnu nebija. Mierīgi pa savu joslu. Un no priekšas parādījās “džips”, viņa brauca pa balto līniju un iebrauca man sānā,” stāsta “DAF” kravas automašīnas šoferis Ģintauts.

Apvidus auto vadītāja braukusi no Ķekavas apļa, Bauskas virzienā. Joslā, kur kundzei vajadzēja turēties, nebija nekādu šķēršļu, un viņas manevrs izskatās pavisam neloģisks. Tomēr tam ir skaidrojums.

“Viņa aizmiga. Jā, kā brauca pa savu joslu, nedaudz “uzlaipoja” un iebrauca manā mašīnā. Manai mašīnai sabojāja benzīna tvertni, riteņus, visu sānu, vēl citus riteņus,” stāsta Ģintauts.

Pēc sadursmes ar kravas automašīnu “DAF” sievietes auto, jau uz trīs riteņiem, pa pretējo joslu pašļūcis vēl dažus metrus uz priekšu un aizķēris kāda Polijas pilsoņa stūrētu kravinieku, – tā šoferis, redzot jezgu uz ceļa un paredzot iespējamās sekas, jau bija paspējis samazināt ātrumu un sagrupēties sadursmei. “Jeep” apvidnieks apstājies tikai pēc atduršanās pret smagā auto priekšējo daļu.

Jau pēc brīža uz negadījuma vietu atbraukuši ceļu policisti un mediķi, taču ārstu palīdzība nevienam nav bijusi nepieciešama. No trim avarējušajiem auto braucams palicis tikai kravinieks no Polijas. “Jeep” un “DAF” spēkrati pameta incidenta vietu tikai ar evakuatora palīdzību.