Notrieca riteņbraucēju un aizbēga: tiek meklēts šoferis, kurš izraisīja nopietnu avāriju Brasā

1 komentārs

Policistiem nepieciešama aculiecinieku palīdzība kāda smaga ceļu satiksmes izmeklēšanā. Naktī uz otrdienu Brasā, Miera ielā, kāds pārgalvīgs “Toyota” vadītājs izraisījis nopietnu avāriju, notriecot riteņbraucēju un ar kaucošam riepām aizlaidies no notikuma vietas.

Izbrauciens ar velosipēdiem pa Brasas apkaimi kādam pārim beidzās pavisam citādāk, nekā bija plānots. Īsi pirms plkst. 22.00, pa gājēju pāreju šķērsojot Miera ielu, pie 90. nama riteņbraucēji pat nenojauta, ka tikai acumirkli vēlāk vakars izvērtīsies dramatiskā trillerī.

Vieglā automašīna, kas, kā vēlāk noskaidrojās, ir ”Toyota Corolla”, uztriecās ceļazīmes stabam, to “nonesot” un tālāk jau sadurās ar divriteņa vadītāju, kādu gados jaunu sievieti. Avārijai tipisko skaļo troksni dzirdēja visi, kuriem tobrīd nācās būt notikušā tuvumā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā ziņo, ka vienlaikus saņemti vairāki zvani ar līdzīgu situācijas aprakstu un pirmā mediķu brigāde Miera ielā piestāja astoņu minūšu laikā. Operatīvajiem dienestiem ierodoties, vainīgais ar visu spēkratu jau bija aizbraucis, nozieguma vietā nejauši atstājot izmeklēšanai visai noderīgu pierādījumu – automašīnas valsts reģistrācijas numuru.

“Minūte pagāja, apmēram minūte. Šis aizlaidās. Viņš kādu minūti bija uz vietas. Tad, spolējot ar riepām, “aizlidoja”, un viss,” stāsta vietējais iedzīvotājs.

Notikušā liecinieki uzskata, ka ieilgušais Brasas tilta remonts, kā arī iepriekš jau pieminētais stabs, kurā sākumā ietriecās pārgalvis – paglāba riteņbraucējas dzīvību, jo vadītājs nespēja attīstīt tik lielu ātrumu salīdzinājumā ar to, kāds tas būtu, ja šoferis trauktos lejā no tilta. Mediķi ziņo, ka cietusī ar dažādām traumām stabilā stāvoklī tika nogādātā slimnīcā un pēc sākotnējas apskates stāvoklis nebija vērtējams kā smags.

“Saistībā ar notikušo Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu un tiek skaidroti notikušā apstākļi. Tāpat Valsts policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruni: 67219847 vai 110,” norāda Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe.

Nedaudz vēlāk likumsargi atrada aizmukušā šofera automašīnu. Tā bija atstāta pie daudzdzīvokļu nama turpat netālu, Upes ielā, pie 2. nama.

Viens no tiem, kas vēroja policistu rosību pie aizdomīgas mašīnas, bija nama iedzīvotājs Roberts: “Es redzēju stipri samīcītu automašīnas virsbūvi. Viņš tieši no ielas puses iebrauca vārtrūmē. Visticamāk, lai nestāvētu ceļa vidū. Viņam bija ļoti samīcīta virsbūve, ļoti. Tai mašīnai bojājumi bija tādi, it kā būtu notikusi sadursme ar citu mašīnu vai ietriecies kokā vai stabā. (..) Vai nu piedzēries, vai kaut kas ar kriminālu saistīts. Notriekt velosipēdistus, aizbraukt no notikuma vietas, mukt no policijas – tas neliecina par to, ka ar cilvēku ir viss kārtībā. Viņi [policijas darbinieki] cītīgi pētīja mašīnas salonu, kaut kādas mantas lika maisiņos. Es to visu redzēju pa logu.”

Zināms, ka pagaidām šoferis nav noskaidrots, tāpēc ir svarīgi atsaukties visiem, kuri liktenīgajā vakarā atradās notikuma tuvumā un redzēja ”Toyota” stūrētāju.

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs

Iereibuši vecāki nežēlīgi izturējušies pret savu divus mēnešus veco bērnu

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

"Jūs nofilmēja ar slēpto kameru." Policija pieķer divus spogulīšu zagļus, taču viņi izsprūk no soda

Pensionāru pārim gājiens uz Bauskas tirgu izvērties pavisam nelāgi

Glābšanas operācija Biķernieku ielā: vadot auto reibumā, "BMW" šoferis piedzīvo smagu avāriju

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Baložos ugunsgrēks noposta māju, kurā mitinājās bezpajumtnieki