Notrieca policistu un pameta auto mežā – Bolderājā norisinās spraiga pakaļdzīšanās operācija

4 komentāri
Notrieca policistu un pameta auto mežā – Bolderājā norisinās spraiga pakaļdzīšanās operācija

Kādam apreibušam autovadītājam svētdien izdevies ap stūri apvest vismaz piecas policijas ekipāžas – viņš neprātīgā ātrumā izbraukājis vai visu Bolderāju, pusceļā vajātāju nagos pametis savu blakussēdētāju, notriecis policistu un rezultātā bijis spiests pamest savu auto mežā, taču pats izsprucis sveikā. Protams, tikai uz brīdi, jo viņa attēlus jau bija piefiksējušas policijas kameras.

Agrā svētdienas rītā policijas patruļa pašā Bolderājas centrā bija piefiksējusi divus acīmredzami iereibušus tipiņus, kuri sēdējuši līdzās kādam vieglajam auto “Opel”. Lai arī abi tobrīd neko nav pārkāpuši, likumsargi nojautuši ko nelāgu un par redzēto ziņojuši videonovērošanas centram, kas pagriezuši kameras abu virzienā.

Dažu minūšu laikā policistiem izdevies meklēto automobili uzmeklēt, taču tā vadītājam, kā jau bija nojaušams, policistu teiktais izrādījies kā pīlei ūdens.

Sākusies pakaļdzīšanās, un šoreiz veiksme izrādījusies bēdzēja pusē. Pēc policista notriekšanas vīrietim izdevies izlauzties no ekipāžu ielenkuma, un viņš veiksmīgi nozudis daudzdzīvokļu namu labirintos. Aizturēšanas laikā ievainotais likumsargs nonācis mediķu rokās un nekavējoties nogādāts slimnīcā papildu pārbaudēm.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā