1 komentārs
Nopietna avārija uz Dienvidu tilta! Nepareizi izvēlēts ceļu remonta veikšanas laiks vai šofera neuzmanība?
FOTO:LETA

Šķiet, tikai Latvijā ceļu un tiltu uzturētāji negrib maksāt strādniekiem par virsstundām, tāpēc tie bieži vien manīti aktīvi darbojamies tad, kad šoferi brauc uz darbu vai arī vakaros pirms darba laika beigām. Neapdomīga rīcība, izdzenot strādniekus uzkopt tiltu rīta stundā, kad automašīnu straumes dodas centra virzienā, beigusies ar nopietnu avāriju.

Šorīt Rīgā, Dienvidu tilta sākumā, kur beidzas Lubānas iela, centra virzienā lēnām virzījās ceļu strādnieki, kuri sastrēguma stundā uzkopa brauktuvi. Šāds neveiksmīgi izvēlēts darba laiks radīja ne viens iespaidīgu ”korķi”, bet vēlāk straujākā satiksmes plūsmā notika avārija.

Protams, kravas automobiļa šoferis, kurš ietriecies ceļa strādnieku tehnikā, pats vien būs vainīgs, jo laikus nav nobremzējis, bet kurš gan varētu gaidīt, ka uz tilta līkumā stāvēs vai lēni kustēsies kāds objekts, it sevišķi vietā, kur atļauts braukt ar 70 km/h.

Kravas automašīnas šoferis piebilst, ka bremzēšanas ceļš izrādījies par garu, jo ”fūre” vedusi ļoti smagu kravu.

TOP komentāri

  • hjhdbf
    0 0 0

    hjhdbf

    Nepareizi izvēlēts remonta laiks un nebija laicīgi izliktas zīmes. Tur tieši ir līkums un laicīgi neko nevar redzēt. stulbi šitā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl