Nopietna avārija uz bēdīgi slavenās Tīnūžu šosejas

Komentāri

Šodien pēcpusdienā uz šosejas Tīnūži-Koknese 16. kilometrā, pie Ogres un Ķeguma novada robežas, smagā negadījumā iekļuva trīs automašīnas.

Diviem priekšā sabremzējušiem vieglajiem automobiļiem gandrīz pāri pārbrauca labi ieskrējusies ”fūre”. Turklāt abu vieglo automašīnu šoferi, izrādās, ir vīrs ar sievu. Viņi pārdzinuši mašīnas un patrāpījušies neīstajā laikā, neīstajā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Fūres” šoferis nenoliedz, ka kļūdījies, vien piebilst, ka nebija rēķinājies ar pēkšņi piektdienas pēcpusdienā uzsāktiem remontdarbiem.

Policijā sākta negadījuma izmeklēšana, un, ja cietušajai sievietei nodarītie miesas bojājumi nebūs smagi, pastāv iespēja, ka viss beigsies vien ar administratīvu sodu. Sadauzīto auto skādi kompensēs ”fūres” šofera apdrošinātāji.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl