Komentāri

Un tagad par kāda autobraucēja otro dzimšanas dienu. Viņš pieredzējis sadursmi ar desmitiem tonnas smagu kravas auto un vēl diviem spēkratiem, pēc kā iegāzies ceļmalas grāvī.

Viena no nopietnākajām šīs dienas avārijām, kurā iesaistīti četri automobiļi, tikai dažas minūtes pirms pusdienlaika notikusi uz Bauskas šosejas, pie pagrieziena uz Baložiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Igors ir pirmais, kurš uz savas ādas izbaudījis sitienu, kuru radījis vairākus desmitus tonnu smagais kravas auto. Tas bijis tik spēcīgs, ka viņa apvidus auto kļuvis par aptuveni metru īsāks. Diemžēl ne viņš, ne citi avārijā iesaistīto vieglo auto šoferi šajā gadījumā nav spējuši ko darīt, lai glābtu situāciju.

Īsu brīdi pēc negadījuma notikuma vietā piestāja neatliekamā medicīniskā palīdzība. Dakteri apskatījuši satrauktos autobraucējus, taču šajā gadījumā nevienam nav bijusi nepieciešama ārstēšanās slimnīcā. Nedaudz vēlāk šeit ieradušies arī ceļu policisti.

Likumsargi neslēpj, ka pēc šādām avārijām autobraucējiem, kuri izraisījuši negadījumu, var nākties iepūst alkometrā. Arī šajā gadījumā tas izdarīts, taču nekādi pārkāpumi nav konstatēti. Visticamākais, šī aina uz šosejas ir vien ļoti dārgas neuzmanības sekas.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl