Nopietna avārija Salaspilī – auto “aizslauka” ceļmalas nožogojumu un ietriecas kokos

1 komentārs
Nopietna avārija Salaspilī – auto “aizslauka” ceļmalas nožogojumu un ietriecas kokos

Salaspilī agrā rīta stundā vienā no centrālajiem pilsētas krustojumiem avarējis kāds “SAAB” markas automobilis. Acīmredzot braucamrīks pirms sadursmes traucies ar visai iespaidīgu ātrumu, jo pat pēc tam, kad spēkrats “aizslaucījis” ceļmalas nožogojumu un nolauzis riteņus, tā lidojumu spējuši apturēt vien divi pamatīgi koki.

Negadījums noticis ap plkst. 7.00 Maskavas, Rīgas un Skolas ielas krustojumā. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatējuši, ka auto, visticamāk, traucies lielā ātrumā.

Kamēr uz notikuma vietu traukušies mediķi, likumsargs lūdzis autovadītāju palikt uz vietas un centies noskaidrot, kā tad sieviete nonākusi šādā situācijā, bet sarunas laikā gaisā pēkšņi uzvēdījusi spēcīga alkohola dvinga.

Turklāt, vaicāta par šīs nakts piedzīvojumiem, jaunā sieviete pat nenoliedza, ka pirms sēšanās pie stūres iedzērusi. Alkometrs uzrādījis 1,93 promiļu reibumu. Notikuma vietā ieradās ātrā palīdzība, kura hospitalizēja vadītāju, savukārt ceļu policijas darbinieki notikušo noformēja atbilstoši savai kompetencei.

Aptuveni stundu pēc notikušā avārijas vietā ieradies arī kāds manāmi satraukts jauneklis, kurš policistiem atklājis, ka ir auto patiesais īpašnieks. Viņš gan nespēja paskaidrot, kā tieši braucamrīks nonācis jaunkundzes rokās – visticamāk, tas tiks noskaidrots, Valsts policijā ierosinātā kriminālprocesa laikā.

1 komentārs