Nopietna avārija pie Bauskas: sadursmē ar autocisternu nopietnas traumas gūst “Opel” vadītājs

Pievienot komentāru
Nopietna avārija pie Bauskas: sadursmē ar autocisternu nopietnas traumas gūst “Opel” vadītājs
EKRĀNUZŅĒNUMS

Bauskas šoseja ir autoceļš ar visintensīvāko satiksmi, un diemžēl daudzi šoferi to nepieņem kā faktu un neadekvāti riskē vietās, kur to nevajag darīt.

Avārija ar acīmredzami smagām sekām notika piektdienas rītā plkst. 8.20 pie Bauskas robežas, līkumotā, bet labi pārredzamā ceļa posmā – vietā, kur lielceļš krustojas ar šoseju, kas ved uz Skaistkalni. ”Iveco” vilcējs ar cisternu pēc sadursmes ar vieglo automašīnu ”Opel Vectra” nobrauca no ceļa un apstājās grāvī. Trieciena dēļ pavecais ”Opel” tika pārvērsts lūžņu kaudzē, bet tā vadītājs smagi cieta.

“Nu kas tur notika. Izbrauca priekšā un viss. (DP: Ceļu nedeva?) Es braucu, viņš apstājās un “pa robiem”. (DP: Nepamanīja, vai kā?) Tik liela mašīna, kā nepamanīsi! Speciāli varbūt? Tad dzēris viņš vai kas,” stāsta “Iveco” vadītājs.

Dīvaino ”Opel” šofera manevru redzējuši arī turpat netālu esošie strādnieki. Viņi apstiprina ”Iveco” vadītāja teikto.

Mediķiem, kuri palīgā 52 gadus vecajam ”Opel” vadītājam atbrauca divu ekipāžu sastāvā, notikuma vietā bija daudz darba, jo vīrietis guva vairākus nopietnus ķermeņa daļu ievainojumus un lūzumus. Cietušais vidēji smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā Rīgā. Kādēļ viņš nedeva ceļu smagajai tehnikai – vēl joprojām nav skaidrs arī ceļu policistiem. Likumsargi vēl nav gatavi atbildēt arī par to, vai ”Opel” šoferis sēdies pie stūres apreibinošu vielu iespaidā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā