“Nobrauca no šosejas, pārlidoja pāri grāvim un iebrauca kokā” – tā noslēdzās jauniešu romantiskais izbrauciens

14 komentāri

Sestdien, 13. novembrī, Ogrē vairāki vietējie jaunieši atpūtās jautrā kompānijā un lietoja alkoholu. Rīta pusē, kad visi devās pie miera, izturīgākais no ballētājiem izdomāja pabraukāties ar aizmigušā drauga auto un līdzi paņemt meiteni. Romantiskais izbrauciens pa Ropažu apkārtnes ceļiem beidzās ar smagām sekām, stāsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Nobrauca no šosejas, pārlidoja pāri iespaidīga platuma grāvim, paretināja mežu un palika iespiests starp kokiem – tā īsumā var raksturot noslēgumu kāda “Audi” automašīnas vadītāja izbraucienam. Kāds nejaušs garāmbraucējs pat ir pārliecināts, ka šoferis traucies ar 200 kilometriem stundā.

Tikmēr vietējie iedzīvotāji, kas steidza apskatīt incidentu vispirms izvirzīja versiju, ka sadursme notikusi, jo uz ceļa izskrējis meža dzīvnieks – Ropažu apkaimē to esot ne mazums.

Tomēr pēc brīža avāriju atbrauca apskatīt pats spēkrata saimnieks, un viņam bija pavisam citas ziņas. Pie stūres automašīnai esot sēdējis jauns puisis – auto īpašnieka draugs, kurš pēc nakts ballītes pa kluso bija nolēmis “izvēdināt galvu” uz ceļa Tīnūži-Ropaži.

“Mēs iedzērām, jā, un aizgājām gulēt, viņam arī vajadzēja iet gulēt. [Bet viņam tiesības ir?-red.] Nē, viņam nekā nav. Piecas dienas mašīna, piecas dienas! Otrdien es nopirku, naudu sakrāju,” stāsta automašīnas īpašnieks.

Policijā apstiprina, – avārijas cēloņi saistīti ar alkohola lietošanu un pārgalvīgu braukšanu. Turklāt vadītājs bija paņēmis līdzi pasažieri, tā teikt, vēlējies izvizināt meiteni.

“Kāds 2001. gadā dzimis jaunietis, netika galā ar spēkrata vadāmību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas pasažiere, kura ar gūtajām traumām tika nogādāta medicīnas iestādē. Veicot alkohola pārbaudi izelpā, autovadītājam tika konstatētas vairāk nekā divas promiles alkohola, kā arī jaunietim nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Par notikušo Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu. Tāpat likumsargi noskaidroja, ka konkrētā automašīna tās pašas dienas rītā ir tikusi nozagta tās likumīgajam īpašniekam. Valsts policija aizturēja abas, iespējams, iesaistītās personas un par šo ir uzsākusi kriminālprocesu,” norāda policijā.

Lai arī vainīgajam vadītājam šis izbrauciens maksās dārgi, jaunajam vīrietim paveicās, ka avārijā smagus ievainojumus neguva līdzbraucēja. Lai arī meitene aizvesta uz slimnīcu, vismaz sākotnējā posmā nopietni ievainojumi netika konstatēti, ziņo mediķi. Iespējams, pasažiere ar galvu ielidojusi stiklā, bet paliekošas sekas, visticamāk, trieciens neatstās.

14 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā

Praktiskās nodarbības beidzas ar avāriju: negadījumā Zaķusalā iekļuvis autoskolas "mācībnieks"

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Baltezerā izposta privātmāju

Aculiecinieka video: trīs spēkratu sadurme uz Rīgas apvedceļa A4

Traģiskais ugunsgrēks Baltkrievijas pierobežā: labdari palīdz nelaimē nonākušajiem