“Nobrauca no savas joslas un iebrauca pretējā!” Aculiecinieks stāsta par traģisko avāriju uz Bauskas šosejas

10 komentāri
“Nobrauca no savas joslas un iebrauca pretējā!” Aculiecinieks stāsta par traģisko avāriju uz Bauskas šosejas
DEGPUNKTĀ

Svētdien, 23. augustā, uz Bauskas šosejas notikusi nopietna kravas un vieglās automašīnas sadursme. Mazākā spēkrata vadītājai trieciens izrādījās nāvējošs.

Avārijas vietā – uz Bauskas šosejas, netālu no pagrieziena uz Dzimtmisu – izveidojās pamatīgs sastrēgums. Tajā nokļuva arī Ikars, kurš sekoja līdzi notikumu gaitai, visu filmējot.

Avārija notika starp ”MAN” kravas auto un ”Honda” vieglo spēkratu. Pēc sākotnējās informācijas, negadījumu izraisīja mazākā transportlīdzekļa vadītāja, iebraucot pretējā joslā un gandrīz frontāli saskrienoties ar smago tehniku. Notikuma vietā raidījums “Degpunktā” sastapa vīrieti, kas liktenīgajā brīdī bija kravas automašīnas kabīnē, pasažiera sēdeklī.

“Nobrauca no savas joslas un iebrauca pretējā joslā. Vai nu aizmiga, varbūt slikti kļuva, nezinu,” stāsta automašīnas ”MAN” pasažieris Mareks.

Vaicāts, vai autovadītāja veica apdzīšanas manevru, viņš atbild, – nē.

“Honda” automašīnā sadursmes brīdī sēdēja tikai šofere. Trieciena rezultātā viņa guva dzīvībai bīstamas traumas un pa ceļam uz slimnīcu mira neatliekamās palīdzības dienesta operatīvajā transportā.

“Fūrē” sēdošie incidentā necieta. Avārijas dēļ uz ilgu laiku tika daļēji slēgta satiksme abos virzienos, turklāt šoseja bija slidena, lietus un no kravas auto bākas noplūdušās dīzeļdegvielas dēļ. Likvidēt avārijas sekas ieradās ugunsdzēsēji glābēji. Ar precīzu negadījuma apstākļu, kā arī vainīgo noskaidrošanu šobrīd nodarbojas policijas izmeklētāji.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!