Nobrauca no ceļa un ietriecās kokā: autoavārijā Līvānu novadā bojā gājis vīrietis

Pievienot komentāru
Nobrauca no ceļa un ietriecās kokā: autoavārijā Līvānu novadā bojā gājis vīrietis
EMĪLS DESJATŅIKOVS, F64

Vakar Latvijā reģistrēti 88 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl pieci cilvēki, informēja Valsts policija.

Traģiskais negadījums noticis Latgalē, Līvānu novada Rožupes pagastā, kad 1950. gadā dzimis vīrietis, vadot “Volkswagen Golf Variant”, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Transportlīdzekļa vadītājs notikuma vietā gāja bojā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, un policija skaidro notikušā apstākļus.

Otrdien trīs cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, bet pa vienam – Zemgalē un Vidzemē. Divi no cietušajiem bija gājēji, kuri iekļuva negadījumos Rīgā.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi piecus autovadītājus: pa diviem – Rīgas apkārtnē un Latgalē, bet vienu – Vidzemē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 212 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 89 autovadītāji, Latgalē – 40, Vidzemē – 31, Zemgalē – 25, bet Kurzemē – 25 autovadītāji. Viens autovadītājs sodīts par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 451 protokolu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.