“Nissan” šoferis tumsas aizsegā iestūrē sabiedriskā transporta pieturā “Lidoņu iela”

Pievienot komentāru
“Nissan” šoferis tumsas aizsegā iestūrē sabiedriskā transporta pieturā “Lidoņu iela”

Pagājušajā naktī Rīgā, Iļģuciemā, kāds “Nissan” šoferis tumsas aizsegā iestūrējis sabiedriskā transporta pieturā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Autobraucēji, gājēji un sabiedriskā transporta pasažieri, kuri šorīt ceļu mēroja pa Daugavgrīvas ielu garām pieturai “Lidoņu iela”, redzot šo visai netipisko ainu, uz mirkli aizdomājās, kā šis “Nissan” varēja ietriekties pieturas nojumē. Daži piestāja, domājot, ka nepieciešama palīdzība.

“Es skatījos, vai tur ir cilvēks. Pabraucu garām, it kā neviena nav. Piebremzēju, izkāpu ārā, ar fotoaparātu pietuvināju, neviena tur nav. Tā, visticamāk, var tikai “zem grādīgā nolidot”. Es pat nezinu, ja, nu izvairoties no sadursmes, varēja kaut kur zālienā iebraukt. Šeit taisni pieturā iebrauca. Tur viņš labi iebrauca. Tur vēl vajadzēja pāri apmalei pārbraukt. Ir sajūta, ka pietura viņam virsū uzlēca, nevis viņš iebrauca. Es vienkārši nesaprotu, vai nu salietojies tabletes, vai nu…,” sacīja garāmbraucējs Mārtiņš.

Noskaidrojām, ka avārija notikusi vēlā nakts stundā, un policisti par negadījumu ir informēti. Tas piefiksēts protokolā, tomēr plašāki apstākļi pagaidām nav zināmi.