Neuzmanīgs autovadītājs saskrienas ar tramvaju Ganību dambī

0 Komentāru
Neuzmanīgs autovadītājs saskrienas ar tramvaju Ganību dambī

Vairāku sabiedriskā transporta pasažieru brauciens ceturtdien, 10.decembrī, noslēdzās brīdī, kad cilvēku pilnais tramvajs saskrējās ar kādu vieglo automašīnu Ganību dambī, Rīgā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Tramvaja un vieglās automašīnas sadursme pie Pētersalas ielas pieturas notika īsi pēc plkst. 20.00 vakarā. Ģirts sēdēja vienā no vagoiem un stāsta, ka troksnis bija apdullinošs.

“Braucam, braucam mierīgi, es redzu, ka tur ir līkums. Šoferītis sāka bremzēt, un bija tāds liels “bums” uzreiz. Sākumā domāju, ka no sliedēm nogāja. Tad, kad mēs izkāpām ārā, ieraudzīju to, ka mašīna priekšā.” stāsta tramvaja pasažieris Ģirts.

Uzņemtajā video redzams, ka vieglā transportlīdzekļa priekša tika burtiski saplacināta. Ar automašīnas vadītāju, par laimi, viss bija kārtībā un mediķu palīdzība viņam nebija nepieciešama – viņam viss normāli.

Arī neviens no tramvajā sēdošajiem nebija cietis un cilvēki devās mājup ar kājām. Tie, kam līdz siltumam bija jāmēro pārāk tāls ceļš, nākamo sabiedrisko transportu gaidīja diezgan ilgi, jo avārijas seku nokopšana aizņēma laiku.

“Tur tajā brīdī bija izveiojies 19 minūšu kavējums, kaMēr sekas tika likvidētas,” teica uzņēmuma “Rīgas satiksme” pārstāvis Viktors Zaķis, piebilstot, ka negadījums bija diezgan smags, ņemot vērā avārijā cietušā auto virsbūves daļu apmēru, kas jānovāc.

Vieglā automašīna, izskatās, ka braucama vairs nebūs, un arī tramvajam nodarīta zināma skāde. Zaķis stāsta, ka avārijā, visticamāk, ir vainīgs auto vadītājs, jo priekšroka krustojumā bija tramvajam. Vieglā automašīna neievēroja zīmi, kamdēļ notika sadursme. Visticamāk, kaut kas novērsis autovadītāja uzmanību, pieļauj uzņēmuma pārstāvis.

Kāpēc vieglās automašīnas vadītājs šķērsoja sliedes, kad to darīt nedrīkstēja, skaidro policija.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Jauniešiem neierakstīšanās līkumā ar nomas auto rezultējas avārijā

Zaglis nespēj rimties pat pēc aizturēšanas un atgriežas notikuma vietā

Trīs mazi bērni vairākas dienas pavada pusbadā

Neadekvātu vīrieti izvizina uz automašīnas motora pārsega

Veselības problēmu dēļ šoferis nenovalda auto un ietriecas veikala apmeklētāju spēkratos

Pļavnieku avārijā mirušās meitenes tēvs uzskata, ka jāatbild ne tikai šoferim, bet visiem, kuri atradās automašīnā

Bez aculiecinieka tūlītējas ziņošanas uz Daugavas ledus aizmigušais varētu nebūt starp dzīvajiem

Ugunsgrēkā Bolderājā bojā iet pensionāre

Policisti Pļavniekos notver izmanīgu automašīnu apzadzēju

Nezināms ļaundaris pārdur automašīnu riepas

Ķengaragā liesmas iznīcina divas automašīnas

Uz gājēju pārejas notriec ģimeni. Bērnam uz mirkli apstājas sirdsdarbība