Neuzmanība izraisa smagu trīs spēkratu sadursmi netālu no Ādažiem

0 Komentāru

Netālu no Ādažiem noticis ceļu satiksmes negadījums, kura rezultātā slimnīcā nonākuši divi cilvēki, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Īsi pirms plkst. 10.00 Rīga-Ainaži šosejas 13. kilometrā, pie pagrieziena uz Carnikavu, notikusi sadursme, kurā iesaistīti trīs braucamrīki – divi vieglie un kāds ceļu būves uzņēmuma kravas auto. Vissmagāk cietis nelielais “Citroen” busiņš, kas pēc trieciena kļuvis par daždesmit centimetriem īsāks. Tā vadītājs nonācis slimnīcā.

“Es nebiju šeit avārijas brīdī. Kad es atbraucu, bija jau šādi. Bet sapratu, ka kāds ir braucis ārā no tā sānceļa, izbraucis priekšā manam vīram. Viņš strauji nobremzēja, un viņā ietriecās kravas auto,” stāsta “Citroen” vadītāja sieva Natālija, pastāstot, ka pēc tam viņas vīru aizveda uz slimnīcu. Patlaban viņš tur atrodoties, kā sacīja sieviete, pieņemamā stāvoklī.

Diemžēl “Degpunktā” neizdodas uzzināt arī to, kā viss izskatījies no kravas auto vadītāja skatpunkta, jo arī šī auto stūrētājs ir nonācis mediķu rokās.

Pēc intervijas būvniecības uzņēmuma pārstāvis atklāj kādu neparastu faktu – šajā dienā milzīgo kravas automobili pilotējusi sieviete. Kura, starp citu, uzņēmumā strādā jau kādu laiku un iepriekš nepatikšanās nav iekūlusies. Starp citu, arī šajā gadījumā, visticamāk, neraugoties uz to, ka sieviete ietriekusies priekšā braucošā auto aizmugurē, vainu būs jāuzņemas kādam citam. Vismaz tā lēš policisti, uzklausot klātesošo paskaidrojumus.

“Viena mašīna neizrēķināja situāciju, izbrauca priekšā, otrs auto sāka strauji bremzēt, kā rezultātā trešais auto ietriecās priekšējā spēkratā,” norāda likumsargs, apliecinot, – sekos tālākā izmeklēšana.

Lai cik neticami tas arī nebūtu, brīdī, kad notika sadursme, brauktuves vidū vēl nebija uzstādīti ceļa stabiņi – tie šeit parādījušies laikā, kamēr notikuma vietā jau darbojušies operatīvie dienesti. Vai tas kā glābs braucējus šajā krustojumā, redzēsim nākotnē.

0 Komentāru