Nesadalīja bīstamu krustojumu – kravas auto vadītājs aizkaitināts par “Volkswagen” šofera braukšanas manieri

4 komentāri
Nesadalīja bīstamu krustojumu – kravas auto vadītājs aizkaitināts par “Volkswagen” šofera braukšanas manieri
EKRĀNUZŅĒNUMS

Autovadītāji, kas bieži brauc pa Rīgu, jau ir ievērojuši tos pilsētas krustojumus, kas visbiežāk sagādā galvassāpes un ik reizi tiem tuvojoties, ievēro īpašu piesardzību. Piektdien kāds gados jauns ”Volkswagen” šoferis nereaģēja uz priekšā esošo “Stop” zīmi Patversmes un Sīmaņa ielas krustojumā un ietriecās citā spēkratā, dzelžus pamatīgi sadragājot.

Patversmes un Sīmaņa ielas krustojums Sarkandaugavā sagādājis nepatīkamus brīžus ne vienam vien autovadītājam. Par spīti “Stop” zīmei, kas braucējiem liek apstāties un pārliecināties par drošību, šeit nereti notiek sadursmes.

Arī piektdien ap plkst. 13.00 avārijā iekļuva divi spēkrati un viens no cietušo transportlīdzekļu vadītājiem bija pamatīgi aizkaitināts. Viņš uzskata, ka ”Volkswagen” šoferis neuzmanības dēļ abiem sagādāja problēmas.

”Mercedess” šoferis neapmierināts stāsta, ka ik dienu nākas novērot vieglprātīgus autovadītājus arī citviet Rīgā un šo problēmu risināt nav viegli.

Savukārt ”Volkswagen” vadītājs apgalvo, ka šodien redzamība uz ceļa bija apgrūtināta un mirkli pirms negadījuma vīrietis nevarēja pārredzēt ceļu.

Par laimi, neviens no automašīnās sēdošajiem ievainojumus neguva un palika negadījuma vietā, lai rakstītu policijai paskaidrojumu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

4 komentāri