Neprātīgs dzērājšoferis vairāku promiļu reibumā apdraud divus mēnešus vecu mazuli

0 Komentāru
Neprātīgs dzērājšoferis vairāku promiļu reibumā apdraud divus mēnešus vecu mazuli

Kāds neprātīgs dzērājšoferis, par spīti vairāku promiļu reibumam, sasniedzis jaunus bezatbildības rekordus, apdraudot ne tikai sevi un apkārtējos, bet arī divus mēnešus veco mazuli auto salonā, vēsta “Degpunktā”.

Pirms pāris dienām kāds Jūrmalas pašvaldības policists no darba brīvajā laikā Kauguru ielās ievērojis vieglo auto “Nissan”, kura šoferim acīmredzami nav vedusies spēkrata pilotēšana. Turklāt pie stūres sēdošais vīrietis kādā krustojumā gandrīz izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, bet pēc tam, it kā nekas nebūtu noticis, turpinājis savu ceļu.

Jūrmalas pašvaldības policijas Dežūrdienesta priekšnieks Jānis Gasjūns stāsta, – tādējādi tika secināts, ka šoferis, iespējams, varētu būt alkohola reibumā. Šī informācija tika nodota Jūrmalas pašvaldības policijas dežūrdaļai, kas īstajā laikā atradās īstajā vietā un dažu minūšu laikā auto apstādināja. Konstatēts, ka transportlīdzekļa salonā atrodas aptuveni divus mēnešus vecs zīdainis, kamēr vadītājs bijis reibumā.

Kad pārkāpējs iesēdināts aiz restēm, kārtības sargi devušies pie auto, lai pārliecinātos par mazuļa veselības stāvokli un atskārtuši, ka šoreiz būs nepieciešama ārstu palīdzība.

Uz notikuma vietu tika izsaukti mediķi, bērns tika hospitalizēs uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu (BKUS) un izsaukta  Ceļu policijas ekipāža. Vadītājam bija jau iepriekš liegts vadīt transporta līdzekli.

Rezultātā pie auto stūres pieķertais vīrietis ticis pie kriminālprocesa par pārkāpumiem ceļu satiksmē, kā arī ziņa par šo incidentu nodota sociālajiem dienestiem. Tie pievērsīs uzmanību šīs ģimenes sadzīvei.

Valsts policijas Jūrmalas iecirknī “Degpunktā” uzzināja, ka gadījumā, ja šajā incidentā attiecībā pret bērnu tiks konstatēti arī kādi krimināla rakstura nodarījumi, likumsargi nekavējoties iesaistīsies. Tāpat neoficiāli kļuvis zināms, ka mazuļa veselībai un dzīvībai nekādas briesmas nedraud.

0 Komentāru