Komentāri
Nepilngadīgs jaunietis ar ”BMW” bēg no policijas un ietriecas žogā
FOTO: LETA

12. februāra naktī Rīgas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Maskavas ielas apkaimē, pamanīja Valsts policijas operatīvo transportlīdzekli, kurš bija apstājies pie “BMW” markas automašīnas. Spēkrats bija ietriecies metāla žogā.

Policisti nolēma noskaidrot, vai Valsts policijas darbiniekiem ir nepieciešama palīdzība. Likumsargi paskaidroja, ka “BMW” vadītājs piedalījies ceļu satiksmē nepārliecinoši un bēdzis, kad policija mēģinājusi viņu apturēt. Bēgot jaunietis ietriecies žogā, bet pēc tam aizskrējis no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaidrots, ka transportlīdzekli, iespējams, vadījis nepilngadīgs jaunietis.

Veikta transportlīdzekļa datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka “BMW” automašīna pieder sievietei, kurai ir dēls aizbēgušā jaunieša vecumā. Datubāzēs pārbaudīts puiša izskats un noskaidrots, ka tas ir tas pats jaunietis, kurš aizbēdzis no likumsargiem.

Pašvaldības policisti devās apsekot tuvāko apkārtni un pie netālu esošās degvielas uzpildes stacijas pamanīja aprakstam atbilstošu jaunieti. Puisis uzrunāts vārdā, pēc kā apturēts.

Jaunietim piedāvāts labprātīgi doties atpakaļ uz notikuma vietu, lai Valsts policijas darbiniekiem izskaidrotus bēgšanas motīvus.

17 gadus vecais puisis paskaidroja, ka bēdzis, jo atkārtoti gada laikā piedalījies ceļu satiksmē, būdams nepilngadīgs. Automašīnu jaunietis paņēmis no mātes, viņai nezinot, un devies naksnīgā izbraukumā.

Jaunietis nodots Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl