Komentāri
Nepilngadīgs jaunietis ar ”BMW” bēg no policijas un ietriecas žogā
FOTO: LETA

12. februāra naktī Rīgas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Maskavas ielas apkaimē, pamanīja Valsts policijas operatīvo transportlīdzekli, kurš bija apstājies pie “BMW” markas automašīnas. Spēkrats bija ietriecies metāla žogā.

Policisti nolēma noskaidrot, vai Valsts policijas darbiniekiem ir nepieciešama palīdzība. Likumsargi paskaidroja, ka “BMW” vadītājs piedalījies ceļu satiksmē nepārliecinoši un bēdzis, kad policija mēģinājusi viņu apturēt. Bēgot jaunietis ietriecies žogā, bet pēc tam aizskrējis no notikuma vietas.

Noskaidrots, ka transportlīdzekli, iespējams, vadījis nepilngadīgs jaunietis.

Veikta transportlīdzekļa datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka “BMW” automašīna pieder sievietei, kurai ir dēls aizbēgušā jaunieša vecumā. Datubāzēs pārbaudīts puiša izskats un noskaidrots, ka tas ir tas pats jaunietis, kurš aizbēdzis no likumsargiem.

Pašvaldības policisti devās apsekot tuvāko apkārtni un pie netālu esošās degvielas uzpildes stacijas pamanīja aprakstam atbilstošu jaunieti. Puisis uzrunāts vārdā, pēc kā apturēts.

Jaunietim piedāvāts labprātīgi doties atpakaļ uz notikuma vietu, lai Valsts policijas darbiniekiem izskaidrotus bēgšanas motīvus.

17 gadus vecais puisis paskaidroja, ka bēdzis, jo atkārtoti gada laikā piedalījies ceļu satiksmē, būdams nepilngadīgs. Automašīnu jaunietis paņēmis no mātes, viņai nezinot, un devies naksnīgā izbraukumā.

Jaunietis nodots Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl