Nepatīkama avārija Siguldā – nepaspējot nobremzēt, sieviete ietriecas priekšā braucošajā auto

1 komentārs
Nepatīkama avārija Siguldā – nepaspējot nobremzēt, sieviete ietriecas priekšā braucošajā auto

Pirmdien raidījuma “Degpunktā” kolēģi kļuva par aculieciniekiem visai nopietnai divu auto sadursmei Siguldā. Kas bija redzams avārijas vietā tikai acumirkli pēc notikušā, un ko atklāj abas negadījumā iesaistītās sievietes?

Agrā pirmdienas pēcpusdienā Siguldā, uz Vidzemes šosejas, tieši pirms krustojuma ar Pulkveža Brieža ielu, gandrīz vai mūsu acu priekšā sadūrās divi vienā virzienā braucoši auto.

Pēc spēcīgā blīkšķa, kas lika atskatīties vai visiem garāmgājējiem, no samīcītā “Audi” gaisā pacēlās pamatīgs dūmu mutulis, taču, par laimi, tas drīz vien izklīda un autobraucēji varēja izkļūt no sasistajiem spēkratiem. Šokētā “Audi A4” vadītāja īsas sarunas laikā īsi pēc notikušā atklāj, ka nav paspējusi nobremzēt, jo mirklī, kad iededzis dzeltenais signāls, priekšā braucošais busiņš apstājies daudz straujāk, nekā viņa paredzējusi.

Foto

Jaunkundze spiedusi bremzes, taču nav izdevies apstāties, jo auto sācis slīdēt, atskanējis griezīgs troksnis, un tad jau izsprāguši gaisa spilveni. Lai arī jaunā sieviete nav acīmredzami ievainota, uz notikuma vietu izsaucam mediķus, kas turpat pārbauda cietušās veselības stāvokli. Kad jaunā sieviete nonākusi dakteru aprūpē, aprunājamies arī ar “Volkswagen” vadītāju. Viņa pieļauj, ka “Audi” vadītāja kur steigusies.

“Kravas mašīna apstājās, un arī es apstājos, tieši pirms gājēju pārejas, bet mašīna no aizmugures, es nezinu… Ietriecās manā auto no aizmugures, bet tas pārlidoja pāri gājēju pārejai,” stāsta “Volkswagen” vadītāja Veronika.

Dažas minūtes vēlāk, sirēnu skaņu pavadīti, notikuma vietā ierodas arī ceļu policisti. Viņi uzklausīs abas ceļu satiksmes negadījumā iesaistītās autobraucējas, kā arī piefiksēs avārijas atstātās pēdas. Ja mediķi konstatēs, ka “Audi” vadītāja negadījumā tomēr cietusi, tālākā apstākļu un vainīgo noskaidrošana tiks nodota izmeklētāju rokās.

1 komentārs