Komentāri

Trīs automašīnu sadursmes trešdienas vakarā uz Jūrmalas apvedceļa pie Spuņciema izveidojās pamatīgs sastrēgums. Sadursmē iesaistīts arī kāds kravas auto. Tur kur avarējuši “smagie”, arī sekas parasti ir nopietnas. Varētu teikt, ka šoreiz šoferiem paveicies.

Babītes novadā uz Ventspils šosejas pie Spuņciema trešdienas vakarā avarēja kravas automašīna DAF un divas vieglās automašīnas – “Volkswagen” un “Ford”. “Volkswagen” vadītājs iestūrēja pretējā joslā un nebremzējot taranēja abus tobrīd pretējā joslā braucošos spēkratus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par avārijas iemesliem versiju nav daudz, – nekontrolētais manevrs liek domāt tikai par pāris variantiem. Abu spēkratu vadītāji izsaka versiju, “Volkswagen” šoferis varētu būt iemidzis pie stūres.

Negadījumā kravas automašīnai “DAF” tika bojāta bāka, no kuras izlija degviela. To sakopa uz vietas izsauktie ugunsdzēsēji.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl