Komentāri

Trīs automašīnu sadursmes trešdienas vakarā uz Jūrmalas apvedceļa pie Spuņciema izveidojās pamatīgs sastrēgums. Sadursmē iesaistīts arī kāds kravas auto. Tur kur avarējuši “smagie”, arī sekas parasti ir nopietnas. Varētu teikt, ka šoreiz šoferiem paveicies.

Babītes novadā uz Ventspils šosejas pie Spuņciema trešdienas vakarā avarēja kravas automašīna DAF un divas vieglās automašīnas – “Volkswagen” un “Ford”. “Volkswagen” vadītājs iestūrēja pretējā joslā un nebremzējot taranēja abus tobrīd pretējā joslā braucošos spēkratus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par avārijas iemesliem versiju nav daudz, – nekontrolētais manevrs liek domāt tikai par pāris variantiem. Abu spēkratu vadītāji izsaka versiju, “Volkswagen” šoferis varētu būt iemidzis pie stūres.

Negadījumā kravas automašīnai “DAF” tika bojāta bāka, no kuras izlija degviela. To sakopa uz vietas izsauktie ugunsdzēsēji.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl