Komentāri

Trīs automašīnu sadursmes trešdienas vakarā uz Jūrmalas apvedceļa pie Spuņciema izveidojās pamatīgs sastrēgums. Sadursmē iesaistīts arī kāds kravas auto. Tur kur avarējuši “smagie”, arī sekas parasti ir nopietnas. Varētu teikt, ka šoreiz šoferiem paveicies.

Babītes novadā uz Ventspils šosejas pie Spuņciema trešdienas vakarā avarēja kravas automašīna DAF un divas vieglās automašīnas – “Volkswagen” un “Ford”. “Volkswagen” vadītājs iestūrēja pretējā joslā un nebremzējot taranēja abus tobrīd pretējā joslā braucošos spēkratus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par avārijas iemesliem versiju nav daudz, – nekontrolētais manevrs liek domāt tikai par pāris variantiem. Abu spēkratu vadītāji izsaka versiju, “Volkswagen” šoferis varētu būt iemidzis pie stūres.

Negadījumā kravas automašīnai “DAF” tika bojāta bāka, no kuras izlija degviela. To sakopa uz vietas izsauktie ugunsdzēsēji.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 12

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl