Nepamanot priekšā bremzējošu auto, motocikliste Rīgā “pabrauc” zem apvidus auto

1 komentārs

Lai arī laikapstākļi braukšanai ar motociklu šobrīd nav ideāli, galvaspilsētas ielās to ir ne mazums. Likumsakarīgi, jo vairāk divriteņu transportlīdzekļu, jo biežāk tie iekļūst negadījumos. Arī piektdien kāda motobraucēja neuzmanības dēļ sagādāja sev sāpīgas brīvdienas.

Pusdienlaikā ceļu policisti kopā ar neatliekamās palīdzības ekipāžu traucās uz Augusta Deglava ielu. Tur, posmā starp Ilūkstes un Andreja Saharova ielu, negadījumā cieta motocikla ”Honda” vadītāja, kas, šķiet, neuzmanības dēļ ietriecās priekšā braucošā ”Volvo” apvidus auto.

“Ja es pareizi atceros, automašīna ”Honda Accord” pelēkā krāsā veica apgriešanās manevru. ”Volvo” vadītājs piebremzēja, bet motociklists, visticamāk, vienkārši aizdomājās un ietriecās. Domāju, ka motociklistam te būs simtprocentīga vaina. Sieviete vadīja motociklu. Kopumā it kā ar viņu viss bija normāli, nedaudz kliboja ar vienu kāju,” raidījumam “Degpunktā” stāsta negadījuma aculiecinieks.

Cietušo sievieti mediķi apskatīja uz vietas, taču vēlāk pieņēma lēmumu tomēr vest uz slimnīcu, lai veiktu padziļinātas pārbaudes. ”Volvo” šoferis un pasažiere negadījumā necieta. Viņu liecības turpat uz vietas piefiksēja ceļu policija.