Nenoskaidrotu transportlīdzekļu šoferi notriec daudzbērnu mammu lauku ceļmalā un pieredzējušu lidotāju pie Ādažiem

Nedēļas nogalē notikušas divas smagas avārijas ar letālām sekām, tostarp pagaidām nenoskaidrota transportlīdzekļa šoferis notriecis daudzbērnu mammu Vecumnieku-Skaistkalnes ceļmalā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Zēns no poibeņas LV

  Zēns no poibeņas LV

  Nu šeit policija neko neatradīs..te nu točna...diemžēl,bet tas autovadītājs sev sodu jau uzlika..liidz mūža beigām..
 • Inguna Neminska

  Inguna Neminska

  Pa tumsu ( pat pa krēslu, kur "imejet mesto bitj" arī saucamais vistas aklums ( ko neviena csdd medkomisija neiespēj izkozt)) ... nu, nevajag ar automašīnītēm NEKAM mēğināt badīties .... . Par to, kā tas ar moci notikt varēja ... Grahoļskis A. varētu ko padomāt ..... - kā tā varēja izgadīties .... mocim tak TIK VIEN TĀ PLUSA KĀ izzzzzMANEVRĒTSPĒJA ???!!??
 • WMB
 • janis

  janis

  par avariju vecumniekos varu pateikt tikai to ka meitene bija lietojusi alkoholu pec uzticamiem avotiem sniegta informacija bet manu prat viniga te ir vienaldziba pret cilveku jo cik cilveki vinai pabrauca garam un ja cilveks ir lietojis alkoholu to var redzet plus viena pati iet meitene pa tumsu pat tas butu iemesls apstaties un pajautat vai nau vajadziga palidziba vai kaut izsaukt policiju pasa cilveka drosibai.bet biezi vien cilveki ir vienaldzigi .
  • Vienaldzigi.

   Vienaldzigi.

   Klau. Tu padomā pats pa tumsu apstaties un kautko meginat jautat tak tevi notures par maniaku. Pats vēl dabusi ilgi atpirkties lai pierādītu pretejo
   • janis

    janis

    meitene bija tak dzerusi drosvien streipuloja pa celu tur pat pietiktu izsaukt policiju biezi vien cilveki pabrauc garam ar likumu un pat pasmejas par iedzerusiem cilvekiem . nevienu nevainoju un nenosodu tik lieku aizdomaties par cilveku vienaldzibu.
   • janis

    janis

    piebilstot to ka ari ja pats sevi nesargasi dievs tevi ari ne.loti zel meitenes tik jaunas.
 • Rico

  Rico

  Es gadiem braukāju pa visu Eiropu un varu apgalvot, ka Latvijā ir vislielākie pid...i uz ceļiem. Es gribētu lai policija ņemtu priekšā katru autovadītāju par katru pārkāpumu, pat maznozīmīgu. Es vakardiena braucu pa vienu no Rīgas šosejām uz 90km/h kruīzā, tad es piestāju pie remontu luksofora un gaidīju zaļo gaismu. Pa to laiku pie manas mašīnas pienāca vienkārši ahujevšijs latvietis un man pārmet par braukšanas ātrumu. Man pazuda valoda uz vietas. Man ļoti žēl ka ceļu ekipāžas mums ir tik maz, ļoti žēl. Ir jāievieš Latvijā disciplīna un to var izdarīt tikai ar bargām metodēm gadu desmitiem līdz mainās paaudze. Mums par braukšanu +10km/h virs normas nav nekas, vispār nekas. Tie +10km/h ir pārāk liels bonuss. Jābūt manā skatījumā ir 0km/h un viss. Uz Latvijas ceļiem 80km/h max speed
 • Jazeps
 • Hmmmm....

  Hmmmm....

  Interesanti ir viens. Abiem laulātajiem bija problēmas ar akaholu, nu tagad vienam ir tikai problēmas. Žēl ir tikai bērniņi. Māsica pat stāstija dienu iepriekš, viņa bojāgājušo esot redzējusi ejot gar savu māju ar alus bundžu rokā. Tā ir kārtīga mamma. Bet lai vieglas smiltis. Skumji, ka cilvēki nenovērtē savu dzīvību.
 • Elofija

  Elofija

  Diviem cilvēkiem Latvijā iekšas par vājām, lai uzņemtos atbildību par svešu dzīvju iznīcināšanu. Ja jūs šo lasāt.... PROTIETIES!!!!
 • @pajola_karte

  @pajola_karte

  Slepkavas uz ceļiem jums bļeģ..pašnāvnieki bez atstarotājiem ibio!
 • Antons

  Antons

  Paļubom kāds pusaudzis, kas tikko nolicis tiesibas tagad visur gāzelē, katrā nostūrī šie pedāli grīdā spiedīs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!