1 komentārs

Šodien ap pusdienlaiku daudziem autobraucējiem nācās kavēties pamatīgā satiksmes sastrēgumā, lai šķērsotu Salu tiltu Pārdaugavas virzienā. Tas noticis, jo kreiso joslu bija aizņēmuši vairāki pamatīgi sasisti auto, kā arī strādājuši policisti un neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi.

Kāda ģimene uz Salu tilta piedzīvojusi visai dramatiskus notikumus, kas iesākušies ar pavisam nelielu incidentu. Ap pusdienlaiku šķērsojot Salu tiltu, netālu priekšā trešajā joslā apstājies kāds auto, aiz tā braucošais “Audi” paspējis apstāties, savukārt “Mazda” automašīnas vadītājs – vai nu par vēlu pamanījis notiekošo, vai arī ieturējis pārāk mazu distanci – nospieda bremzes, bet “iešļūca” jau stāvošajā “Audi”. “Mazda” vadītājs un pasažiere izkāpuši no auto, lai paskatītos, kādi bojājumi radušies, taču tad viņiem uztriecās virsū “BMW X5”, un vīrietis tika “uzsviests” uz auto jumta, bet sieviete – notriekta zemē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr pamatīgi samīcītā “BMW X5” vadītājs vēl tikai rausies ārā no kūpošā auto, palīgā ģimenei esot piesteidzis “Audi” vadītājs, kura acu priekšā notikuši satraucošie notikumi. Kundze atguvusi samaņu, un arī viņas dzīvesbiedrs, spītējot traumām, spējis piecelties.

Avārijas brīdī lijis spēcīgs lietus un brauktuve burtiski pludojusi. Visticamāk, arī pirmais priekšā apturētais auto, kas pēc avārijas gan aizbraucis, trešajā joslā apstājies tikai tāpēc, ka no pretējās joslas viņa vējstiklā iešļākta pamatīga ūdens šalts. To, ka šajā reizē tieši ūdens traucējis laikus apstāties, min arī “BMW X5” šoferis.


Aleksejs, BMW vadītājs:

Man priekšā brauca vēl viena mašīna, un sanāca tā, ka tā pārkārtojās, bet es vairs nepaspēju, jo labajā pusē man jau plūda automašīnu straume. Lai arī man ir labas, radžotas riepas pa tilta brauktuvi tecēja tik daudz ūdens, ka es vienalga nevarēju nobremzēt.

Lai arī kolonas vidū stāvošā ģimenes auto šoferis un viņa dzīvesbiedre pieredzējuši patiesi šausminošus mirkļus, pasažiere min, ka, par laimi, visi palikuši dzīvi. Skatoties uz sasistajiem auto, var spriest, ka viss varēja beigties arī daudz, daudz bēdīgāk.

TOP komentāri

  • Pats
    0 0 0

    Pats

    Trešā josla noteikti nav tā josla kur jāapstājas ! Bet piespiedu gadījumā ir jāieslēdz avārijas uguņi . distancei ir jābūt tādai ,lai ieraugot šķērsli , būtu iespējams nobremzēt līdz šķērslim . Jāņem vērā arī laika apstākļi .Vienīgais AUDI ir ievērojis distanci . Protams ceļa projektētāji arī nav bez grēka , ja jau tur bija tik daudz ūdens . Interesanti zināt , vai ceļa uzturētāji ir kādam s amaksājuši kādreiz par nodarīto skādi sliktas ceļa kvalitātes dēļ ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl