Nelaimes gadījums vai apzināts solis? Policija sākusi izmeklēšanu par traģēdiju, kurā vilciens sabraucis vīrieti

1 komentārs
Nelaimes gadījums vai apzināts solis? Policija sākusi izmeklēšanu par traģēdiju, kurā vilciens sabraucis vīrieti
Foto: Ekrānuzņēmums

Viens neveikls sperts solis, centieni paspēt šķērsot sliedes vai apzināts lēmums šķirties no dzīves. Tas nu jānoskaidro likumsargiem, kuriem uzticēta vakar Ozolnieku stacijā notikušā traģiskā negadījuma izmeklēšana.

Pirmdienas pēcpusdienā dažas minūtes pirms plkst. 17.00 pārsimts metrus no Ozolnieku dzelzceļa stacijas noticis negadījums. Zem elektrovilciena Rīga-Jelgava riteņiem pakļuvis kāds 39 gadus vecs vīrietis. Lai arī neilgi pēc notikušā notikuma vietā ieradušies operatīvie dienesti, cietušā dzīvību nav izdevies glābt. Acīmredzot arī vilciena mašīnists nav varējis novērst šo traģēdiju.

Pēc sākotnējās informācijas, vīrietis sliežu tuvumā parādījies pēkšņi – mašīnists devis brīdinājuma signālu, bet vīrietis uz to nereaģēja.

Notikuma vietā sastaptā stacijas darbiniece neslēpj, ka negadījums noticis laikā, kad šeit vairs nav neviena dzelzceļa darbinieka, līdz ar to var pieļaut, ka vienīgie traģēdijas aculiecinieki varētu būt pats mašīnists un varbūt kāds nejaušs garāmgājējs.

Izmeklētājiem ir zināma 39 gadus vecā vīrieša personība, un šobrīd tiek skaidrots, vai notikušais ir nelaimes gadījums, vai varbūt paša bojāgājušā apzināti sperts solis, taču patiesības noskaidrošanā lieti noderētu līdzcilvēku palīdzība. Ir uzsākts kriminālprocess un nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu, vai bojāgājušais vīrietis nav bijis alkohola reibumā. Likumsargi aicina atsaukties aculieciniekus un zvanīt pa tālruņiem 63004200 vai 63004202.

1 komentārs