Nelaime Rīgas centrā – autovadītājs uz regulējamas gājēju pārejas notriec skolnieku

7 komentāri
Nelaime Rīgas centrā – autovadītājs uz regulējamas gājēju pārejas notriec skolnieku

Ceļu satiksmes negadījumā pašā galvaspilsētas centrā ievainots kāds skolnieks. Ko izdevās noskaidrot notikuma vietā, un ko par cietušā stāvokli atklāj mediķi?

Uz gājēju pārejas Lāčplēša un Birznieka-Upīša ielas krustojumā piektdienas agrā pēcpusdienā negribēti satikās divi cilvēki. Kāds pusaudzis, kurš centās šķērsot ielu, un gados jauns “Škoda Fabia” vadītājs. Skolniekam neveiksmīgais manevrs beidzies slimnīcā, savukārt auto stūrētājam nu jāskaidrojas ar policiju.

Turpat negadījuma vietā “Degpunktā” ievēroja arī kādu “Toyota” ar ieslēgtām avārijas gaismām. Kā izrādās, tā šeit stāvējusi vēl pirms gājēja notriekšanas. Autovadītājs atklāj, ka viņa braucamrīku piemeklējis kāds defekts un viņš vienkārši gaidījis tehnisko palīdzību. “Es tikai izdzirdēju aizmugurē sitienu un bremzēšanas skaņu, viss,” viņš stāsta par notikušo.

Turpat notikuma vietā “Degpunktā” aprunājās arī ar ceļu policistiem, kuri neslēpj, ka uz vietas tā arī nav izdevies noskaidrot, kurš vainojams notikušajā. Auto stūrētājs braucis taisni pa Lāčplēša ielu, savukārt puika tobrīd šķērsojis ielu pa gājēju pāreju. Tātad ir skaidrs, ka viens no sadursmē iesaistītajiem pārkāpis luksofora aizliedzošo signālu. Taču kurš, tas tiks noskaidrots izmeklēšanas laikā.

7 komentāri