Nelaime Ozolniekos – šoferis uz gājēju pārejas uzbrauc diviem maziem bērniem

Ozolniekos, par spīti gājēju pārejai un spilgtajām zīmēm, kas brīdina par tās tuvošanos, Rīgas ielā noticis pārsteidzošs negadījums. Kāds šoferis, vadot “Subaru” automašīnu, uztriecās virsū diviem maziem bērniem, kurus pāri “zebrai” pie rokas veda viņu mamma. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, un jaunāko meitiņu ar gūtajām traumām nācās nogādāt slimnīcā.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Svetlana Salna

  Svetlana Salna

  Latvijā policija tikai krūmos sēž un rokas berž. Telefonus un gājēju pārejas jākontrolē. Latvijā cilvēki pie sarkanās gaismas atļaujas braukt. Stingrākus sodus, vairāk kontroles un godīgus policistus!!!!
 • Intars Biģelis

  Intars Biģelis

  Jaasaak beidzot gaajeejiem maaciit, ka shad tad vajag paskatiities vai auto apstaajas pie gaajeeju paarejas, nevis galvu nepagriezhot shaut paari
  • Haralds Tretjakovs

   Haralds Tretjakovs

   Labs autovadītājs pirms katras pārejas sagatavojas bremzēt, ir gājēji redzami vai nav... Bet nu Latvijā ir stipri pamaz labu autovadītāju...
  • Intars Biģelis

   Intars Biģelis

   Haralds Tretjakovs diez kaapeec skandinaavijaa visi gaajeeji paskataas pirms lec uz gaajeeju paarejas, tas viss ir skoloshanaa sekas
 • Martin Holstein

  Martin Holstein

  Šis vairàk domàts valsts ceļa pàrvaldei!!!
  Kad beidzot katra zebra (gàjéju pàreja) tiks pàrveidota par "guļošo policistu"?!?!?!? Saku kà ir...ja cietís kàds no maniem tuviniekiem uz zebras, tad turiet mani spécígi. Ar pirkstiem izraušu acis tiem kas ignoré šo iespéju, kà apturét šos negadíjumus. Sirds sažñaudzas kad dzirdu, ka màte ar diviem maziem bérniem tiek notriekti uz gàjéju pàrejas.
  P.S. varat tos uzskatít par draudiem, bet déļ saviem tuviniekiem un ģimeni es izdaríšu jebko! Kaut par spridzekli kļúšu!
  • Regīna Rūķe

   Regīna Rūķe

   Martin Holstein šoferis noteikti telefonu bakstīja, tāpēc neredzēja. Promiles tak nebija. Viss ir ļoti vienkārši. Ļoti saprotu Jūsu reakciju, bet šoferis ir 100% vainīgs ar aizrautīgu telefona lietošanu. Nebiju klāt, bet neredzu citu iemeslu, kāpēc uzbrauca pārredzamā vietā.
  • Martin Holstein

   Martin Holstein

   Regīna Rūķe bet ko tas maina? Ir jàdomà kà risinàt šo problému, nevis meklét kurš un kapéc ir vainígs. Norvéģijà neesmu gandríz nevienu zebru bez guļošà redzéjis. Un gribi vai negribi šoferim ir jàbremzé! Šoferiem dzíve nav sabojàta un gájéji jútas droši!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!