Nelaime Ozolniekos – šoferis uz gājēju pārejas uzbrauc diviem maziem bērniem

7 komentāri
Nelaime Ozolniekos – šoferis uz gājēju pārejas uzbrauc diviem maziem bērniem

Ozolniekos, par spīti gājēju pārejai un spilgtajām zīmēm, kas brīdina par tās tuvošanos, Rīgas ielā noticis pārsteidzošs negadījums. Kāds šoferis, vadot “Subaru” automašīnu, uztriecās virsū diviem maziem bērniem, kurus pāri “zebrai” pie rokas veda viņu mamma. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, un jaunāko meitiņu ar gūtajām traumām nācās nogādāt slimnīcā.

Netālu no Ozolnieku Tautas nama izveidotas vairākas gājēju pārejas, ar kurām reti kurš no vietējiem iedzīvotājiem ir apmierināts. Viņiem šķiet, ka autovadītāji nepārredz šos brauktuves posmus, par spīti brīdinošajām ceļazīmēm.

Agrā otrdienas rītā kāda māmiņa ar diviem maziem bērniem centās šķērsot Rīgas ielu, strikti ievērojot gājēju pārejas robežas, taču velti – kāds 54 gadus vecs “Subaru Forester” vadītājs uztriecās virsū abiem sievietes bērniem.

Uz gājēju pārejas tika uzbraukts 2014. gadā dzimušai meitenītei, kura ar traumām tika nogādāta slimnīcā. 2008. gadā dzimušajam puisītim nav smagas traumas, viņam tika sniegta palīdzība ambulatori, un arī cietusi nav bērnu mamma.

Alkohola klātbūtni vīrieša izelpā policija nebija konstatējusi, tāpēc negadījuma apstākļi ir jo īpaši pārsteidzoši. Arī uzrunātā jaunā māmiņa, kas dzīvo un audzina bērnu Ozolniekos, regulāri šķērso ap Tautas namu izveidotās gājēju pārejas, bet tomēr nejūtas droši.

Policija par notikušo uzsākusi kriminālprocesu, un izmeklētāji šobrīd skaidro, kāpēc vadītājs nepamanīja visus trīs gājējus.

TOP komentāri

 • Martin Holstein

  Martin Holstein

  Šis vairàk domàts valsts ceļa pàrvaldei!!!
  Kad beidzot katra zebra (gàjéju pàreja) tiks pàrveidota par "guļošo policistu"?!?!?!? Saku kà ir...ja cietís kàds no maniem tuviniekiem uz zebras, tad turiet mani spécígi. Ar pirkstiem izraušu acis tiem kas ignoré šo iespéju, kà apturét šos negadíjumus. Sirds sažñaudzas kad dzirdu, ka màte ar diviem maziem bérniem tiek notriekti uz gàjéju pàrejas.
  P.S. varat tos uzskatít par draudiem, bet déļ saviem tuviniekiem un ģimeni es izdaríšu jebko! Kaut par spridzekli kļúšu!
 • Martin Holstein
  +2 +2 0

  Martin Holstein

  Regīna Rūķe bet ko tas maina? Ir jàdomà kà risinàt šo problému, nevis meklét kurš un kapéc ir vainígs. Norvéģijà neesmu gandríz nevienu zebru bez guļošà redzéjis. Un gribi vai negribi šoferim ir jàbremzé! Šoferiem dzíve nav sabojàta un gájéji jútas droši!
 • Intars Biģelis
  0 0 0

  Intars Biģelis

  Haralds Tretjakovs diez kaapeec skandinaavijaa visi gaajeeji paskataas pirms lec uz gaajeeju paarejas, tas viss ir skoloshanaa sekas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl