Nelaime Ozolniekos – šoferis uz gājēju pārejas uzbrauc diviem maziem bērniem

7 komentāri
Nelaime Ozolniekos – šoferis uz gājēju pārejas uzbrauc diviem maziem bērniem

Ozolniekos, par spīti gājēju pārejai un spilgtajām zīmēm, kas brīdina par tās tuvošanos, Rīgas ielā noticis pārsteidzošs negadījums. Kāds šoferis, vadot “Subaru” automašīnu, uztriecās virsū diviem maziem bērniem, kurus pāri “zebrai” pie rokas veda viņu mamma. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, un jaunāko meitiņu ar gūtajām traumām nācās nogādāt slimnīcā.

Netālu no Ozolnieku Tautas nama izveidotas vairākas gājēju pārejas, ar kurām reti kurš no vietējiem iedzīvotājiem ir apmierināts. Viņiem šķiet, ka autovadītāji nepārredz šos brauktuves posmus, par spīti brīdinošajām ceļazīmēm.

Agrā otrdienas rītā kāda māmiņa ar diviem maziem bērniem centās šķērsot Rīgas ielu, strikti ievērojot gājēju pārejas robežas, taču velti – kāds 54 gadus vecs “Subaru Forester” vadītājs uztriecās virsū abiem sievietes bērniem.

Uz gājēju pārejas tika uzbraukts 2014. gadā dzimušai meitenītei, kura ar traumām tika nogādāta slimnīcā. 2008. gadā dzimušajam puisītim nav smagas traumas, viņam tika sniegta palīdzība ambulatori, un arī cietusi nav bērnu mamma.

Alkohola klātbūtni vīrieša izelpā policija nebija konstatējusi, tāpēc negadījuma apstākļi ir jo īpaši pārsteidzoši. Arī uzrunātā jaunā māmiņa, kas dzīvo un audzina bērnu Ozolniekos, regulāri šķērso ap Tautas namu izveidotās gājēju pārejas, bet tomēr nejūtas droši.

Policija par notikušo uzsākusi kriminālprocesu, un izmeklētāji šobrīd skaidro, kāpēc vadītājs nepamanīja visus trīs gājējus.

7 komentāri