Komentāri

Šajā rītā Krasta ielā, netālu no lielveikala “Mols”, bija izveidojies milzīgs satiksmes sastrēgums. Virzienā uz centru divas no trim braukšanas joslām bija bloķējuši vairāki vieglie auto, likumsargu un mediķu “busiņš”, kā arī apbedītāju braucamrīks.

Šorīt īsi pirms astoņiem rītā pa Krasta ielu braucošie autovadītāji varēja vērot visai nesaprotamus, kāda vieglā auto “Mazda” manevrus. Nelielais braucamrīks pēkšņi aizpeldējis pāri visām joslām, gluži kā zaudējis vadību un, tā īsti pat nebremzējot, palēnām apstājies, tikai tad, kad auto jau stāvējis ar purngalu pretēji kustības virzienam. Tā kā, garāmbraucējiem ielūkojoties auto salonā, bija redzams, ka pie stūres saļimis kāds stāvs, nekavējoties izsaukta palīdzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, mediķi konstatēja, ka diemžēl palīdzēt vairs nav iespējams. Tiek konstatēta nāve. No tās informācijas, ko mediķiem iedod, ”Degpunktā” komandai izdodas noskaidrot, ka nav noticis ceļu satiksmes negadījums, līdz ar to ir aizdomas, ka varētu būt kāda pēkšņa saslimšana. Tas, protams, ir jānoskaidro tālākā izmeklēšanā.

Lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus un 52 gadus vecā vīrieša nāves iemeslus, Valsts policijā ierosināts kriminālprocess un bojāgājušā mirstīgās atliekas nosūtītas tiesu medicīnas ekspertiem.

Foto

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl