Komentāri

Šajā rītā Krasta ielā, netālu no lielveikala “Mols”, bija izveidojies milzīgs satiksmes sastrēgums. Virzienā uz centru divas no trim braukšanas joslām bija bloķējuši vairāki vieglie auto, likumsargu un mediķu “busiņš”, kā arī apbedītāju braucamrīks.

Šorīt īsi pirms astoņiem rītā pa Krasta ielu braucošie autovadītāji varēja vērot visai nesaprotamus, kāda vieglā auto “Mazda” manevrus. Nelielais braucamrīks pēkšņi aizpeldējis pāri visām joslām, gluži kā zaudējis vadību un, tā īsti pat nebremzējot, palēnām apstājies, tikai tad, kad auto jau stāvējis ar purngalu pretēji kustības virzienam. Tā kā, garāmbraucējiem ielūkojoties auto salonā, bija redzams, ka pie stūres saļimis kāds stāvs, nekavējoties izsaukta palīdzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, mediķi konstatēja, ka diemžēl palīdzēt vairs nav iespējams. Tiek konstatēta nāve. No tās informācijas, ko mediķiem iedod, ”Degpunktā” komandai izdodas noskaidrot, ka nav noticis ceļu satiksmes negadījums, līdz ar to ir aizdomas, ka varētu būt kāda pēkšņa saslimšana. Tas, protams, ir jānoskaidro tālākā izmeklēšanā.

Lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus un 52 gadus vecā vīrieša nāves iemeslus, Valsts policijā ierosināts kriminālprocess un bojāgājušā mirstīgās atliekas nosūtītas tiesu medicīnas ekspertiem.

Foto

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl