Nelaime Ķengaraga “melnajā punktā” – neuzmanīgu gājēju notriec auto

3 komentāri
Nelaime Ķengaraga “melnajā punktā” – neuzmanīgu gājēju notriec auto

Vietēji iedzīvotāji Maskavas un Ķengaraga ielu krustojumu jau sen nosaukuši par “melno punktu”. Autoavārijas tur jau ir ikdiena. Otrdienas rītā uz gājēju pārejas negadījumā cieta 30 gadus vecs vīrietis.

Otrdienas rītā Maskavas ielā pie Ķengaraga tirgus zem automašīnas pakļuva gājējs. Pēc aculiecinieka teiktā, apmēram 30 gadus vecs vīrietis steidzās uz tramvaju un, riskējot ar savu dzīvību, šķērsoja braucamo daļu pie luksofora sarkanās gaismas.

“Pie manis atnāca draudzene, mēs runājām. Es pagriezu galvu un ieraudzīju, ka cilvēks lido pa gaisu. Kad viņš nokrita zemē, es uzreiz paskatījos uz luksoforu. Tur dega “sarkanais”. Šeit vispār notiek tik daudz avārijas, ka es tagad skatos tikai uz luksoforiem. (DP: Zem sarkanā?) Jā. Ātrums mašīnai nebija liels,” stāsta aculieciniece.

Ieraugot notikušo, apkārtējie steidzās palīdzēt. Vīrietis bija pie samaņas, bet nevarēja piecelties kājas. “Viņam bija lauzta kāja, izgriezta uz otru pusi. Viņš gulēja nekustīgi, kad ārsti nesa viņu uz “ātrās palīdzības” mašīnu. Viņš vaidēja tik skaļi, ka es no šejienes dzirdēju,” norāda aculieciniece.

Mediķi vīrieša stāvokli raksturo kā vidēji smagu. Cilvēks tika novietots uz nestuvēm un aizvests uz tuvāko slimnīcu.

Avārijas rezultātā automašīnai tika bojāts labais spogulis un virsbūve. “Volkswagen” šoferis ar “Degpunktā” komandu runāt atteicās. Viņš bija šoka stāvoklī.

Negadījuma aculieciniece stāsta, ka šīs krustojums jau sen ir viņas melno punktu sarakstā. Autoavārijas šeit notiek bieži, arī notriekti gājēji nav retums, bet mainīt situāciju neviens negrasās: “Vispār ļoti neveiksmīgs krustojums. Es te strādāju jau pietiekami ilgi. Es pat nezinu, cik reizes vēl te vajadzētu kaut kam notikt, lai te uzliktu sarkanu krustu – informatīvu luksoforu. Nākamajā krustojumā tāds ir. Kad tas iedegas, tad mašīnas var iet uz apgriešanos.”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl