“Nekliedza, atslēdzās un viss…” Uz regulējamas gājēju pārejas notriec velosipēdisti

Piektdien, 4.oktobrī, mediķi un glābšanas dienests saņēma zvanu par atgadījumu Ilūkstes ielā, kur kāda velosipēdiste uz gājēju pārējas pakļuvusi zem automašīnas riteņiem.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Vadii

  Vadii

  Braucu garām avārijas dienā neilgi pēc notikuma. Skats ļoti nepatīkams, stikls mašīnai sasists, ātrie, policija, asins peļķe uz ceļa.... Vēlāk meklēja lieciniekus. Vēlāk liels puķu pušķis un sveces notikuma vietā. Pilnīgi bail iedomāties, kāds ātrums mašīnai bija, tik stipri sasita priekšējo stiklu, jo braukšanas virzienā rītos satiksme nav stipri noslogota, es teiktu, ka auto pie sarkanās gaismas steidzās. Pretējā virzienā bija jābūt daudz lieciniekiem, mašīnu daudz tajā virzienā - kāpēc cilvēki klusē? Līdzjūtība tuviniekiem.
 • janis
 • Latvijas patriOds

  Latvijas patriOds

  Besī tie velosipedristi-pārliecināti ka viņiem visur zaļā gaisma un tāpēc tuvojoties pārejai nepiebremzē,napskatās apkārt,bet mauc tikai.Tāds ja tiek sveikā bez nopietnām traumām turpat uz vietas jānoskalda-esmu tā darījis tik nezinu vai bija mācība bet ārstējās noteikti ilgi.un riteni lupatās sasitu pret koku.
 • gf

  gf

  Vai tad videoreģistrātori nav pretlikumīgi, ja vien badīgajiem neiemaksā labu naudu par tā reģistrāciju.
 • Kika

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!