“Nekliedza, atslēdzās un viss…” Uz regulējamas gājēju pārejas notriec velosipēdisti

5 komentāri
“Nekliedza, atslēdzās un viss…” Uz regulējamas gājēju pārejas notriec velosipēdisti
DEGPUNKTĀ

Piektdien, 4.oktobrī, mediķi un glābšanas dienests saņēma zvanu par atgadījumu Ilūkstes ielā, kur kāda velosipēdiste uz gājēju pārējas pakļuvusi zem automašīnas riteņiem.

Ierodoties notikuma vietā, ārstiem uzreiz kļuvis skaidrs, ka situācija ir vairāk nekā nopietna. Cietusī – aptuveni 40 gadus vecā sieviete – gulēja uz asfalta savu asiņu peļķē. Mediķi sāka sniegt ievainotajai pirmo palīdzību un pieaicināja papildspēkus – ārstu speciālistu brigādi.

“Pirmā ārstu brigādē atbrauca jaunie mediķi. Pēc tam otra brigāde ar nestuvēm un aparatūru. Reanimēja cietušo uz zemes,” stāsta negadījuma lieciniece Lida.

Turpat notikuma vietā bija palikusi arī “Honda” markas automašīna, kas notrieca riteņbraucēju. Sadursmes rezultātā spēkratam deformējies motora pārsegs, kā arī vējstiklā palicis tā sauktais “zirnekļa tīkls”. Mašīnā sēdošie līdz galam nebija sapratuši, kā cietusī nokļuvusi uz ceļa un kāpēc nebija apstājusies pirms regulējamās gājēju pārejas.

Visticamāk, objektīvi rekonstruēt notikušā apstākļus būs iespējams tikai atrodot kādu aculiecinieku, kas redzēja sadursmes brīdi. Izmeklēšanai noteikti noderētu arī kādas garām braucošas automašīnas video reģistratora ieraksts.

“Troksnis bija pamatīgs. Bija ātrums. No šejienes līdz pat dzīvokļiem viss bija dzirdams…Nē, nekliedza, atslēdzās un viss. Mēs pēc tam vairs neskatījāmies,” saka aculieciniece Lida.

Mediķi sievietes veselības stāvokli novērtējuši kā ļoti smagu. Viņa guvusi dažādus iekšējo orgānu bojājumus un vairāku ķermeņa daļu nopietnus ievainojumus. Slimnīcā pašlaik cīnās par viņas dzīvību.

5 komentāri