“Nekā nevar?” Iekšlietu sistēmā strādājoša dzērājšofera mēģinājums “sarunāt” ar policiju cieš neveiksmi

43 komentāri
“Nekā nevar?” Iekšlietu sistēmā strādājoša dzērājšofera mēģinājums “sarunāt” ar policiju cieš neveiksmi
EKRĀNUZŅĒNUMS

Šis stāsts dažiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem varētu atgādināt, ka “blatu” un apliecību laiks pamazām sāk beigties, un, ja esi pieķerts par kādu pārkāpumu, par to arī nāksies atbildēt.

Darba dienas pievakarē Sarkandaugavā patrulējošie policisti saņēmuši izsaukumu uz Hāpsalas ielu. Iedzīvotāji ziņojuši par kādu aizdomīgu “Volvo”, kas apturēts lielveikala stāvlaukumā un izteikuši aizdomas, ka ar tā šoferi kaut kas nav kārtībā. Lai ierastos izsaukuma vietā, vīriem bija nepieciešamas tieši desmit minūtes.

Policija pamanīja kādu auto, kam bija cauras riepas, un spēkrats brauca uz diskiem. Uzsākot sarunu ar autovadītāju, izrādījās, ka viņš atrodas alkohola reibumā.

Lai vēl ko glābtu, pārkāpējs inspektoriem atklājis, ka ir kolēģis no kāda Iekšlietu ministrijas pakļautībā esoša dienesta, taču tas policistus nav iežēlinājis.

Rezultātā uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, kuri pārkāpēja izelpā konstatējuši vairāk nekā divas promiles alkohola. Kas nozīmē, ka vīrietis ar šādu rīcību zaudējis savu autovadītāja apliecību, krietnu naudas summu, bet arī iedzīvojies pamatīgās nepatikšanās darbā un, iespējams, pat zaudējis to.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā