Neievērojot “STOP” zīmi, Maskavas forštatē šoferis izraisa avāriju

Pievienot komentāru
Neievērojot “STOP” zīmi, Maskavas forštatē šoferis izraisa avāriju
DEGPUNKTĀ

Rīgā, Maskavas forštatē, ir daudz mazu ieliņu, kas, saplūstot ar lielākiem ceļiem, veido grūti pārredzamus krustojumus. Vienā šādā vietā, ko varētu saukt par šā rajona “melno punktu”, ceturtdien avarēja divas “Volkswagen” automašīnas.

Ivans pirms aptuveni gada pārcēlās no Krievijas galvaspilsētas uz Rīgu un joprojām pielāgojas jaunās dzīvesvietas infrastruktūrai. Vīrietis ceturtdien ap vieniem dienā iekāpa savā ”Volkswagen” busiņā un virzījās pa Daugavpils ielu Maskavas forštates apkaimē. Tuvojoties krustojumam ar Kalna ielu, Ivanam neizdevās ievērot sarkano ”STOP” zīmi un viņš iekļuva nopietnā avārijā.

“Es virzījos no turienes un gandrīz apstājos, vienkārši neviena te nebija. Turpināju kustību ar ātrumu 15-20 kilometri stundā. Jaunkundze brauca no tās puses, un tā arī negadījums notika. Skumji, slikti, bet ko var darīt,” saka ”Volkswagen” mokroautobusa vadītājs Ivans.

Aculiecinieki izsauca mediķus, kas apskatīja abu cietušo transportlīdzekļu vadītājus. Sieviete, kas sēdēja pie stūres zilajai ”Volkswagen” automašīnai, pēc kāda brīža sāka just sāpes spranda apvidū.

“Man nekas nenotika. Jaunkundze sākotnēji nebija cietusi, bet tagad it kā kakls sāp, kas ir saprotami pēc tāda trieciena. Es ceru, ka viss būs kārtībā,” bilst Ivans.

Taujāts par sadursmes iemesliem, Ivans atzīst, ka pie stūres nav bijis pietiekami uzmanīgs un brīdina arī citus autovadītājus ievērot piesardzību. Vīrietis min, ka krustojumā labākai redzamībai noderētu spogulis.

“Protams, visiem jābūt uzmanīgākiem un arī man bija jābūt uzmanīgākam, un viņai arī. Protams, tur ir zīme ”STOP”, man laikam bija jāapstājas. Šeit ir bīstama vieta, te visu laiku kaut kas notiek. Šeit vakar arī bija tāda avārija,” saka Ivans.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!