Neievēro sarkano gaismu, izraisa avāriju un cits šoferis nonāk slimnīcā

1 komentārs
Neievēro sarkano gaismu, izraisa avāriju un cits šoferis nonāk slimnīcā

Spēcīgu triecienu šorīt Pārdaugavā saņēma kāda 26 gadus veca vīrieša vadītais “BMW” spēkrats, kura šoferis nonāca slimnīcā, jo cita spēkrata vadītājs neievēroja sarkano gaismu, vēsta “Degpunktā”.

Nelāgais misēklis priekšpusdienā Pārdaugavā gadījās kādam “Volkswagen Touareg” vadītājam, kas neievēroja luksofora singālu. Tas spīdēja sarkans, taču vīrietis turpināja ceļu, cenšoties apsteigt sabiedrisko transportu.

“Bija ierasta diena, braucu no Zolitūdes puses un man priekšā bija autobusa pietura. Autobuss apstājās savā pieturā, es ieslēdzu virzienrādītāju, jo autobusa korpuss atradās uz brauktuves daļas un apdzinu autobusu, parādot virzienrādītāju vēlreiz, lai atgrieztos savā joslā. Skatoties autobusā, pārliecinājos, ka droši esmu atgriezies atpakaļ savā joslā un tai brīdī jau biju pietuvojies krustojumam. Sapratu, ka ir mazs attālums, bremzēju un tobrīd sajutu triecienu,” saka avāriju izraisījušais šoferis, atzīstot, ka viņam tobrīd luksoforā dega sarkanā gaisma.

Tā rezultātā sudraba krāsas “BMW” saņēma spēcīgu triecienu pasažiera sēdvietas pusē. Automašīnā sēdēja tikai šoferis – kāds 26 gadus vecs vīrietis, kas bija ceļā uz darbu. Diemžēl vadītājs guva krūšukurvja traumu, taču bija spējīgs sazvanīt savu kolēģi Aleksandru, kas atsteidzās palīgā.

“Uzreiz atbrausa “ātrie”, policija, viss notika operatīvi. Labi, ka viņš mašīnā bija viens. Mugura viņam mazliet sāp, bet dzīvotājs būs,” stāsta cietušā vīrieša kolēģis Aleksandrs, kurš atbraucis palīgā.

Domstarpības par to, kurš bija sadursmes izraisītājs, starp šoferiem neradās. “Volkswagen” vadītājs atzīst, ka paskaidrojumā policijai rakstīs visu tā, kā bija, jo nožēlo neuzmanību uz ceļa.

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā