“”Neierakstījāmies līkumā!” Dzērājšoferis Iļģuciemā lielā ātrumā taranē četras automašīnas un ievaino draugu

3 komentāri
“”Neierakstījāmies līkumā!” Dzērājšoferis Iļģuciemā lielā ātrumā taranē četras automašīnas un ievaino draugu

Ceturtdien ap plkst. 21 automašīnu plūsma Iļģuciemā, Buļļu ielā, nebija pārāk liela, taču šis incidents kārtējo reizi pierāda, ka dzērušam šoferim var patraucēt pat nekustīgi spēkrati.

Automašīnas ”Volkswagen” šoferis, traucoties lielā ātrumā un izbraucot no savas joslas, taranēja četras ceļa malā stāvošas automašīnas. Par laimi pats šoferis negadījumā nav smagi cietis, bet blakus sēdošais pasažieris gan ticis iespiests automašīnas salonā un nav varējis pats tikt ārā.

Pēc dažām minūtēm uz āvārijas vietu atsteigušās divas mediķu brigādes, kā arī ceļu policija un ugunsdzēsēji. Glābēji, ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvojuši cietušo. Ārsti novērtējuši viņa veselības stāvokli kā stabilu, tomēr vīrietim bijusi traumēta galva un rokas, līdz ar to nogādāšana stacionārā bija obligāta.

Pats šoferis – gados jauns puisi – tika nodots ceļu policijas rokās.

””Neierakstījāmies” šajā līkumā, kur tās mašīnas stāv. [..] Godīgi sakot, esmu. Ziniet, ”Cēsu” [alus], četrpadsmit,” stāsta avārijas izraisītājs.

Notikušā aculiecinieki uzsver, ka ”Volkswagen” spēkrats pirms sadursmes bija krietni pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu. Turklāt, kas nav mazsvarīgi, – ja sadursmes brīdi kāds būtu gājis pa turpat līdzās esošo trotuāru, tad noteikti sekas būtu smagas.

Policisti informē, ka pie ”Volkswagen” stūres atradies kāds 19 gadu vecs jaunietis bez vadītāja apliecības. Pārkāpēja spēkrats ir norakstāms, parējām mašīnām ir nepieciešams nopietns remonts. Automašīnu īpašniekiem tagad jālauza galvu, kā dabūt no apdrošinātājiem kompensāciju par nodarītiem bojājumiem.

Pašam vaininiekam savukārt nāksies atbildēt gan par sadragāto transportlīdzekļu remonta izdevumiem, gan par sabojāto apgaismojuma stabu. Tāpat būs jāuzņemas rūpes par ievainoto pasažieri un jāstājas tiesas priekšā par stūrēšanu reibumā un bez tiesībām.

Policijā ir uzsākts kriminālprocess par braukšanu reibuma stāvoklī, ja šādas rīcības rezultātā izraisīta avārija ar cietušajiem un nodarīti vidēja smaguma miesas bojājumi. Par šādu pārkāpumu paredzēts cietumsods uz laiku līdz pieciem gadiem, vai naudas sods un piespiedu darbi.

TOP komentāri

 • Ranta Oša
  0 0 0

  Ranta Oša

  Super!!!....tagad arī medību ieroci varēs lietot no 16 gadu vecuma...lai Dievs nedod-kas var nākotnē notikt!!!!
 • Mārtiņč Briedis
  0 0 0

  Mārtiņč Briedis

  Mārtiņš Kalniņš vot šitā ir štelle 😅 dzēris? Nu godīgi sakot baigi nedaudz 😅😅😅😅
 • Mārtiņš Kalniņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl