“Nebremzēja. Kā brauca, tā arī brauca”; Bolderājā nomas auto izraisa avāriju

1 komentārs
“Nebremzēja. Kā brauca, tā arī brauca”; Bolderājā nomas auto izraisa avāriju
EKRĀNUZŅĒMUMS

Ar nepatikšanām šodien beidzās brauciens diviem šoferiem Bolderājā, kuru ceļi pusdienlaikā krustojās Stūrmaņu un Gaigalas ielas vidū. Kāda vadītāja neuzmanība, ignorējot ceļa zīmes, beidzās ar avāriju.

Vietā, kur Gaigalas iela krustojas ar Stūrmaņu ielu un galvenais ceļš maina virzienu, piedzīvotas vairākas avārijas, jo nereti braucēji, kuri nedzīvo Bolderājā, labi nepārzina vietējos ceļus un acīmredzot arī nepievērš uzmanību zīmēm. Savukārt šejienieši zina, ka nepieciešams piebremzēt, lai izbrauktu šo krustojumu, neiekļūstot nepatikšanās.

Šodien uzmanības pārbaudi neizgāja kāds vīrietis, kas ar automašīnu ”Peugeot” krustojumā nepalaida pa galveno ceļu braucošu ”Volkswagen Golf”. Rezultātā abi braucamrīki satikušies ceļa vidū. ”Golfiņa” vadītājs padalījās ar nepatīkamajām emocijām, ko nācās piedzīvot sadursmes brīdī.

“Es braucu pa galveno ceļu. Viņš nebremzēja. Kā brauca, tā arī brauca. Labi, ka es paspēju piebremzēt, citādāk būtu smagāk. Jūs paši redzat, kā viņam automašīna izskatās, ”Golf” mazāk cieta, bet nu nezinu. Viņš domāja, ka viņam ir galvenais ceļš, tāpēc tā,” stāsta ”Volkswagen Golf” vadītājs.

”Peugeot” šoferis, kas bija auto nomas uzņēmuma ”CityBee” darbinieks, komentēt situāciju atteicās. Par laimi, abi vadītāji tikuši cauri vien ar izbīli un mediķu palīdzība nevienam nebija nepieciešama.

Kamēr cilvēki gaidīja ceļu policistus, Gaigalas ielā piestāja kāda garām braucoša ugunsdzēsēju ekipāža. Drošības labad glābēji avarējušajiem spēkratiem atvienoja akumulatora klemmes, turklāt palīdzēja ”Peugeot” vadītājam uz ceļa uzlikt avārijas trīsstūri. Nomas auto incidenta vietu pameta ar autoevakuatora palīdzību, taču ”golfiņš” varēja aizbraukt pats.