“Nebrauciet ātri! Kāds var iet bojā!” Rīgā notikusi taksometra un motocikla sadursme

2 komentāri
“Nebrauciet ātri! Kāds var iet bojā!” Rīgā notikusi taksometra un motocikla sadursme
DEGPUNKTĀ

Kādam vīrietim pirmdienas rīta pusē vajadzēja no Ķengaraga ātri nokļūt līdz centram. Viņš nolēma izsaukt taksometru, taču diemžēl ātrāk līdz galamērķim klients tā arī netika. Kunga izsauktais taksometrs iekļuva avārijā praktiski viņa acu priekšā.

Incidents notika uz Maskavas ielas, pie 281. nama, vieglajam “Toyota” spēkratam saskrienoties ar “Kawasaki” motociklu.

“Es braucu pa Maskavas ielu, gribēju apgriezties, lai brauktu pretējā virzienā un nogriezties uz šo vietu. Es paskatījos pa labi, ceļš bija tukšs. Tur ir trīs joslas, viena sabiedriskajam transportam un divas pārējiem satiksmes dalībniekiem. Es neko neredzēju, tikai dzirdēju, ka kāds taurē,” stāsta “Toyota” taksometra vadītājs Faiks.

Taksometra šoferis stāsta, ka motociklists, pārsniedzot ātrumu, traucās pa sabiedriskā transporta joslu. Saduroties ar vieglo spēkratu, ”Kawasaki” stūrētājs nolidoja no sava braucamrīka un sāpīgi piezemējās uz asfalta.

“Šis nolūza un visi stikli ielidoja man sejā, bet, par laimi, man nekas nenotika. Es sniedzu viņam pirmo palīdzību, tāpēc ka esmu izgājis pirmās palīdzības kursus. Vadītājs bijis pie samaņas, teicu, lai viņš nomierinās, viss ir labi. Protams, ka viņš bija panikā, es arī biju panikā, man bija bail par viņu. Nav svarīgi, kas noticis ar manu automašīnu vai viņa motociklu,” bilst Faiks.

Uz notikuma vietu atbraukušie mediķi motociklistu uzlika uz nestuvēm, iecēla neatliekamās palīdzības transportlīdzeklī un aizveda. Notikuma vietā gaidīt policiju palika Faiks. Viņš incidentā cauri tika vien ar izbīli un nekādas traumas neguva.

“Es iesaku visiem – nebrauciet ātri! Kāds var iet bojā. Visiem ir tēvs un māte, kas jūs gaida mājas. Lūdzu, domājiet par viņiem,” saka taksometra šoferis.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!