“Neapstājās pie “STOP” zīmes, ir trīs cietušie!” Rīgā notikusi nopietna divu auto sadursme

Pievienot komentāru
“Neapstājās pie “STOP” zīmes, ir trīs cietušie!” Rīgā notikusi nopietna divu auto sadursme

Trešdien, 12. jūnijā, automašīnas “Mercedes” šoferim un viņa sievai brauciens uz mazdārziņu aprāvās, tā īsti vēl nesācies. Rīgā, Zilupes un Ogres ielas krustojumā, džipam priekšā izbrauca vieglā automašīna “Toyota”.

“Neapstājās pie “STOP” zīmes, ir trīs cietušie,” raidījumam “Degpunktā” pastāstīja notikušā aculiecinieks. Pirmajam apkārtējie palīdzību snieguši “Toyota” vadītājām, – viņš saņēmis negaidītu triecienu pa sāniem.

Arī “Mercedes” sēdošajiem traumas ir nopietnas. Iespējams, viens vai abi automašīnā braucošie nebija lietojusi drošības jostas, tāpēc stiklā palicis tā sauktais zirnekļtīkls. Tas gan nemaina faktu, ka “Toyota” šoferis nepamanīja zīmi, kas pieprasa pilnīgu apstāšanos pirms krustojuma, saka cietušo tuvinieks.

“Viņš izbrauca priekšā, neapstājās, tur ”STOP” zīme stāv, pat divas zīmes uzliktas. Šī nebūt nav pirmā tāda avārija, man un bērniem vakar te gandrīz uztriecās,” stāsta “Mercedes” vadītāja radinieks.

Blakus krustojumam dzīvojošie saka, – “Toyota” šoferis notikušajā vainīgs ir tikai “uz papīra”, bet faktiski visa cēlonis ir nesakārtotā infrastruktūra. Vecas rūpnīcas siena traucē redzamību krustojumā, un arī zīmes nav īpaši izceltas.