Nāvējošā triecienā uz Jelgavas šosejas iet bojā gājējs

1 komentārs

Pierīgas likumsargi meklē aculieciniekus negadījumam uz Jelgavas šosejas Pārolaines apkaimē, kur kāds “Toyota” vadītājs notrieca brauktuvi šķērsojošu gājēju, kam trieciens izrādījās nāvējošs, vēsta “Degpunktā”.

Pārolainē uz šosejas pagājušajā naktī pulcējās vairākas operatīvo dienestu brigādes. Autoceļa Rīga- Jelgava-Lietuvas robeža divdesmit ceturtajā kilometrā, virzienā uz Jelgavu, bija notriekts vīrietis, kas guva nāvējošas traumas. Vietējie redzēja mirgojošās bākugunis.

“Es vārtus vēru vaļā un redzēju – viena policijas mašīna, otra policijas mašīna. Tad es tikai pamanīju, ka tur kaut kas ir noticis,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

Apkaimes iedzīvotāji nosprieda, ka gājējs, visticamāk, pārvietojies bez atstarotājiem un divdesmit gadus vecais “Toyota” automašīnas vadītājs cilvēku vienkārši neredzēja.

“Tā vakarā notiek, iet bez atstarotājiem, jābūt nodrošinātam, lai esi redzams,” skumji atzīst Olaines iedzīvotāja.

Olaines iedzīvotāja pieļauj, ka iedzīvotājam, kurš kaut kur dodas tumsā, ir jābūt izgaismotam.

Policija pagaidām šādu informāciju neapstiprina, bet vietējie saka, ka avārijā bija iesaistīti vairāki transportlīdzekļi. Viena no mašīnām it kā esot ieskrējusi barjerā.

Likumsargi tagad cenšas noskaidrot aptuveni četrdesmit gadus vecā gājēja nāves apstākļus. Zināms, ka vīrietis pāri brauktuvei stūma savu velosipēdu, bet trūkst informācijas par mirušā personas datiem.

Ance Rozīte, Valsts policijas pārstāve

“Policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri tobrīd ir braukuši garām un redzējuši negadījuma brīdi, un var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruņa numuru 110.”

1 komentārs