Naktī uz sestdienu Piņķos nāvējoši notriekts gājējs

Komentāri
Naktī uz sestdienu Piņķos nāvējoši notriekts gājējs
Svece trauciņā. (Zane Bitere / LETA)

Piektdien Latvijā reģistrēti 86 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl 16 cilvēki,  informēja Valsts policija.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD) skaidro, ka bojā gājis kāds aptuveni 35 gadus vecs vīrietis, kurš ap pusnakti ticis notriekts uz ceļa Piņķos. Vīrietis gājis bojā notikuma vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Astoņi cilvēki, tostarp divi gājēji un viens velosipēdists, cieta avārijās Rīgas apkārtnē, pa trim – Zemgalē un Kurzemē, bet pa vienam – Latgalē un Vidzemē. No visiem Latvijā cietušajiem seši bija gājēji, bet viens – riteņbraucējs.

NMPD pārstāve Ilze Bukša  informēja, ka vakar Kurzemē 56 gadus vecs vīrietis, braucot ar velosipēdu, ietriecies stāvošā automašīnā un iekritis grāvī. Cietušais ar kakla skriemeļu bojājumiem nogādāts slimnīcā.

Tāpat Kurzemē 14 gadus vecs jaunietis, braucot ar motorolleru, ietriecies aizmugurē stāvošai automašīnai. Jaunietis guvis pleca locītavas traumu un, iespējams, arī lāpstiņas kaula lūzumu. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl