Motociklists uz šosejas Vangažos “atvadās” no sava “BMW”

31 komentārs
Motociklists uz šosejas Vangažos “atvadās” no sava “BMW”

Kādam “BMW” motocikla īpašniekam Vangažos nebija iespēju savu spēkratu glābt. Motobraucējs bija spiests bezspēcīgi nolūkoties, kā kopš 1991. gada loloto motociklu iznīcina liesmas.

Vīrietis esot gadu ritējumā transportlīdzeklī ieguldījis vairākus tūkstošus eiro, taču šodien tas pats no sevis aizdegās brauciena laikā.

Motocikla vadītājs Atis piektdien dienas vidū uzkāpa uz sava spēkrata, lai dotos izbraucienā uz Vangažu pusi. Braucot pa šoseju, garām alus darbnīcai ”Brālis”, viņš saprata, ka transportlīdzeklis sāk niķoties. Pēc mirkļa vadītājs sajuta dūmu smaku un kļuva skaidrs, ka pienācis brīdis apstāties.

Acumirklī notikuma vietā piestāja garāmbraucēji, kas steidza Atim palīdzēt. Vīrietis jūtas pateicīgs, ka cilvēki nepalika vienaldzīgi. Dažiem automašīnās bija ugunsdzēšamie aparāti, kurus Atis mēģināja likt lietā.

Kad ieradās ugunsdzēsēji, ”BMW” motocikls joprojām dega. Speciālistiem raiti izdevās ugunsgrēku likvidēt. Atis par laimi nekādus ievainojumus neguva, taču notikušais nervus gan pakutināja.