2 komentāri

Kā neizskaidrojama mīkla ne tikai mums, bet arī policistiem un kādā avārijā iesaistītajiem palikusi situācija, kas vakar vakarā izveidojās uz Ventspils šosejas. Policisti, saņemot izsaukumu, uz avārijas vietu brauca trīs stundas, kas cietušajiem likās kā mūžība, kaut gan diennakts statistika liecina, ka vakar visā valstī bijušas vien 64 avārijas, kas nozīmē, ka likumsargi nebūt nebija noslogoti.

Ceturtdienas vakarā pa Ventspils šoseju Tukuma virzienā no Rīgas brauca Jānis ar savu pelēko “Volkswagen Golf”, pie Ķemeru pagrieziena negaidot viņam priekšā izbrauca tumšas krāsas “Volkswagen Passat”. Tam pie stūres sēdēja Teodors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neuzmanības dēļ notikusi avārija, kurā viens no šoferiem arī atzinis savu vainu. Sejā spoži spīdējusi saule, tāpēc nav pamanījis strauji pietuvojušos spēkratu. Avārijā, par laimi, visi veseli un spožā saule sen jau kā norietējusi, bet policijas kā nav, tā nav.

Avārijā iekļuvušie jau pa saviem kanāliem noskaidrojuši, ka Jūrmalas policija nekādu zvanu ar ziņām par palīgā saucienu nav saņēmusi. Garām braukusi pat “ātrā palīdzība” un apvaicājusies, vai viss kārtībā, bet no kārtībniekiem ne miņas.

Arī avārijā iesaistītā Teodora kunga tuviniece paspējusi ierasties notikuma vietā ātrāk par policiju un dabūjusi noraudzīties, kā satumstot situācija kļūst arvien draudīgāka un reāli bīstama gan incidentā iekļuvušajiem, gan garāmbraucējiem.

Kamēr tiek sniegtas intervijas, tālumā parādās zilas bākugunis – beidzot ieradusies pirmā policijas ekipāža. Kavēšanās iemeslus gan neizdodas noskaidrot.

Vēlāk sazinoties ar policijas preses centru saprotam, ka pirmais zvans policijā fiksēts nevis plkst. 17.50, bet gan plkst. 20.05 un plkst. 20.08. Vēl viens zvans esot saņemts pa telefonu 112, kas ir glābēju centrāle, tas fiksēts pulksten plkst. 17.52 un it kā pāradresēts likumsargiem, bet adresātu tā arī nesasniedzis. Tāpat nav ziņots no Tukuma policijas, ka viņiem kāds būtu zvanījis.

Iespējams, notikuma vietā sastaptajam ceļu policistam taisnība – šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad, zvanot uz vienu iecirkni, izsaukums “pārfutbolēts” uz cita rajona pārvaldi, bet ziņa tā arī nav nodota. Nekā citādāk šādu pārpratumu jūru izskaidrot nevar. Bet, pat pieņemot, ka noticis pārpratums, kas saistīts ar jurisdikcijas dalīšanu, nevis nolaidība, tik un tā nepatīkams ir fakts, ka neviena policijas ekipāža pat nepiestāja, lai pavaicātu, vai visiem viss kārtībā.

Foto

TOP komentāri

 • Juris
  0 0 0

  Juris

  Vai tik nav kārtējais Policista paziņa kā tas bija manā avārijas gadijumā, kad uz avārijas vietu izsauktā Policija no Jēkabpils 35 km pa jauno ceļu Rēzeknes virzienā brauca 2.5h !!! -jo tika mēģināts visu sarunāt, ka traktorists nebij dzēris , citu pie stūres apsēdināt utt.... tā nu ir realitāte.... kā nekā vietējais policis ieradās 5 min pēc sadursmes, savu kaimiņu glābt....
 • jožiks
  0 0 0

  jožiks

  man patīk tā bilde kur čalis rāda policistiem MAXIMA Paldies kartinu :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl