Komentāri

Pirmdienas pēcpusdienā Ulbrokā, kāda “minivena” šoferis taranējis nomaļā stāvlaukumā pie cūku fermas stāvošu kravas auto un pēc tam ietriecies arī vienā no ēkas sienām.

Pirmā nedēļas darba diena jau tuvojusies beigām, un vīri jau sākuši spriest par to, ka laiks mest mieru, taču šo noskaņu pārtraucis sprādzienam līdzīgs troksnis. Izrādās, – avārija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā aculiecinieki pamanījuši, ka neviens no auto neizkāpj, vairāki klātesošie piesteigušies pie pamatīgi samīcītā busiņa un centušies atvērt tā durvis.

Apkārtējie atzīst, ka bijuši neizpratnē, jo, lai arī šķitis, ka šoferis avārijā nav cietis, viņš nav spējis paskaidrot kādēļ zaudējis kontroli pār braucamrīku, tādēļ drošības labad izsaukti gan policisti, gan neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Foto

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve atklāj, ka mediķi, kuri strādājuši negadījuma vietā, nav fiksējuši to, ka 21 gadu vecais vīrietis būtu bijis alkohola reibumā. Arī aculiecinieki, kuri runājuši ar cietušo, domā, ka notikušais nav saistīts ar grādīgajiem. Kāds domā, ka puisis zaudējis samaņu, savukārt kāds cits min, ka dzirdējis dakteri sakām ko par krampjiem.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl