Komentāri

Pirmdienas pēcpusdienā Ulbrokā, kāda “minivena” šoferis taranējis nomaļā stāvlaukumā pie cūku fermas stāvošu kravas auto un pēc tam ietriecies arī vienā no ēkas sienām.

Pirmā nedēļas darba diena jau tuvojusies beigām, un vīri jau sākuši spriest par to, ka laiks mest mieru, taču šo noskaņu pārtraucis sprādzienam līdzīgs troksnis. Izrādās, – avārija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā aculiecinieki pamanījuši, ka neviens no auto neizkāpj, vairāki klātesošie piesteigušies pie pamatīgi samīcītā busiņa un centušies atvērt tā durvis.

Apkārtējie atzīst, ka bijuši neizpratnē, jo, lai arī šķitis, ka šoferis avārijā nav cietis, viņš nav spējis paskaidrot kādēļ zaudējis kontroli pār braucamrīku, tādēļ drošības labad izsaukti gan policisti, gan neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Foto

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve atklāj, ka mediķi, kuri strādājuši negadījuma vietā, nav fiksējuši to, ka 21 gadu vecais vīrietis būtu bijis alkohola reibumā. Arī aculiecinieki, kuri runājuši ar cietušo, domā, ka notikušais nav saistīts ar grādīgajiem. Kāds domā, ka puisis zaudējis samaņu, savukārt kāds cits min, ka dzirdējis dakteri sakām ko par krampjiem.

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl