Mikroautobusa vadītājs izbraukā Lēdurgas kapus

3 komentāri

Nepatīkams atgadījums piedzīvots Lēdurgā, kur neadekvāts kravas mikroautobusa vadītājs iebrauca kapu teritorijā. Ar automašīnu vīrietis pārbrauca pāri kapa vietām, pieminekļiem un pamatīgi izvandīja apstādījumus, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Pa Lēdurgas kapiem brauc automašīna, kas taranē pieminekļus, kapu apmales un apstādījumus – apmēram šādi agrā rīta stundā izklausījās iedzīvotāju zvans atbildīgajiem dienestiem.

Busiņa vadītājs līkumoja starp kokiem un pēc ālēšanās kapu teritoriju pamanījās nobraukt vēl dažus kilometrus. Visticamāk, pārkāpējs spētu aizlaisties vēl tālāk, taču plānus izjauca grāvis. Spēkrats noripoja no uzkalniņa un pamatīgi iestrēga. Bēgšanu vadītājs turpināja kājām, līdz nozuda mežā.

Likumsargi atšķirībā no pārgalvja nolēma nepārbaudīt savu braucamrīku spējas bezceļu apstākļos un ar dienesta spēkratu dziļi mežā nebrauca. Līdz apskādētajam busiņam vīri aizgājuši ar kājām. Vēlāk notikuma vietā ieradās kādas firmas pārstāvis, jo ”Volkswagen”, izrādās, pieder uzņēmumam un, visticamāk, nepatikšanās iekļuvis viens no tā darbiniekiem.

Par šo faktu Valsts policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu un tiek pārbaudīta informācija par iespējamo autovadītāju. Tāpat Valsts policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, zvanot pa tālruņa numuru 67829194 vai 110.

Sazinoties ar Lēdurgas kapu pārstāvjiem, TV3 noskaidroja, ka neadekvātais šoferis pamanījies pārbraukt pāri divām kapa vietām un sabojāt to apmales, izsist no vietas vienu pieminekli un izvandīt apstādījumus.

3 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Traģiskā nāve Mangaļsalā ar bojāgājušo pusaudzi: automašīnas vilktais pūslis ietriecās kokā

Pārdaugavā autobuss notriec gājēju

Stopiņu novadā avārijā cietuši četri spēkrati

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

Limbažu novadā slidena ceļa dēļ avarē baļķvedējs

Viņa dzīvību vairs neizdevās glābt: pēc ietriekšanās luksofora stabā Mežaparkā miris "BMW" vadītājs

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Ugunsgrēkā Āgenskalnā iet bojā pensionāre

Neadekvāts vīrietis daudzstāvu mājā izraisa gāzes noplūdi un vēl pauž savu neapmierinātību Gāzes dienesta darbiniekiem

Pensionāre pēdējā brīdī izglābjas no ugunsgrēka mājoklī

Lomonosova un Aiviekstes ielas krustojumā - divu transportlīdzekļu sadursme

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas