“Mikriņa” vadītājs Āgenskalnā notriec jaunu meiteni; iedzīvotāji sašutuši par neuzmanīgo braukšanas stilu

Par maršruta mikroautobusa šofera neuzmanīgo braukšanas stilu sašutuši Āgenskalna iedzīvotāji. Šķērsojot gājēju pāreju, iepretim lielveikalam “Maxima”, notriekta aptuveni divpadsmit gadus veca meitene. Apkārtējie ir neizpratnē, kāpēc sabiedriskā transporta vadītājs nepamanīja pusaudzi pārredzamā ceļa posmā.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Johnny Rolling

  Johnny Rolling

  mikrinjos straadaa neizglitoti vaditaji, kuri ir nelaimiigi un dusmigi par to uz visu pasauli!
 • Kristīne Aleksejeva

  Kristīne Aleksejeva

  Esmu pati pārliecinājusies par to kad jebukrā vietā kur ir tikai zebra ir jasagaida kad auto vai sabiedriskais transports apstāsies un palaidīs no pieredzes kad man arī gandrīz sanāca pakļūt zem auto riepām...un bērniem arī mācu kad ir jāsagaida kad apstāsies un palaidīs jo mūžīgi būs kāds kurš steidzas un nepamanīs apkārt notiekošo.
 • Dhhh

  Dhhh

  Taču vienreiz jāmaina tie likumi un jāsāk sodīt tādi pārkāpēji ar visbargakajiem sodiem. Ir tik daudz bojā gājušo uz pārējām. Pat ja cilvēks stāv pie pārējās, arī tad vadītājam ir jāapstājas un jāpalaiž.
  • Vilciens

   Vilciens

   Un kā sodīsim tos gājējus, kas stāv pie gājēju pārejas bet nemaz nedomā iet pāri ielai, jo ir ieurbies savā telefonā un nemaz nemana ka stāv pie gājēju pārejas? Nošaušim uz vietas? Vai varbūt tomēr propogandēt savstarpēju cieņu? Es redzu tevi, tu redzi mani!
 • Es

  Es

  Tos atsaldētos kas ar tiem RS mikriņiem brauc nesaprotu kā vispār darbā pieņem... lai gan jā RS jau pie kājas viss- jau ntie negadījumi tieši šīs agresīvās braukšanas pēc- vispār tos mikriņus kā sugu vajadzētu izskaust... ja jau viss zem RS, tad norīkot papildus autobusus nevis radīt konkurenci iekšienē... 233 maršutā ar reģistrācijas numuru 5656 patstāvīgi apsteidz sastrēgumu pa pretējo pusi vai ir bijis gadījumi kad liels sastrēgumus- apbrauc pa pagalmiem...
 • Andris

  Andris

  Zinu , kā MIKRINU dispečeri seko laikā grafikam ,ja kavēsi minūtes , būsi bez samaksas un darba , tā kā maiņā iznāk pārkāpt satiksmes noteikumus vairāk kā desmit reizes , zinu no pieredzes .
  • Es

   Es

   Par šo ticu- tāpēc ka tie dispičeri ir totāli idioti- kas nesaprot ka sastrēguma laikā viens un tas pats ceļa posms aizņem ievērojami vairāk laika nekā dienas vidū...
 • Наталья Фролова

  Наталья Фролова

  Tur sieviete bija... Pārbaudiet informāciju.
 • Matīss Celmiņš

  Matīss Celmiņš

  Tie Rīgas Satiksme transporti ne tikai mikriņi brauc agresīvi! Arī autobusi un trolejbusi mēdz uzvesties izaicinosi, šķērsot krustojumu pie sarkanās gaismas, pārsniegt ātrumu, nedot ceļu gājējiem uz pārejas utt.
 • Edite Robezniece
  • Aivars Vilinskis

   Aivars Vilinskis

   Vienmēr uz pārejas pārliecinies vai palaidīs tevi,jo uzraksts uz kapakmens,ka tev bija taisnība,diez vai radiniekiem liksies vilinošs👌
 • Baiba
 • 1

  1

  Nevis vadītāja neuzmanība, bet lielākoties tā ir vadītāju atstrādāta sistēma gājēju pārejas un gājējus ignorēt līdz mirklim, kamēr gājējs nebūs nebūs metru zem riteņiem. Tā laikam vadītāji vēlas kaut kādā veidā izcelt savu parākumu un izredzētību!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!