Komentāri

Kāds satraukts aculiecinieks naksnīgajās Čiekurkalna ielās ievērojis kādu aizdomīgu stūrētāju, kurš pāris neveiksmīgu manevru sēriju noslēdzis, ar skaļu blīkšķi taranējot apmali. Zvanītājs izteicis aizdomas, ka tumšā automobiļa šoferis varētu būt pamatīgā žvingulī.

Policisti šo zvanu nav varējuši ignorēt, un stūrmanis bija jāatrod, pirms notikusi vēl lielāka nelaime. Lai arī uzdevums nav bijis vienkāršs, jo īsti nav bijis zināms, kāds tieši auto ir jāmeklē, pēc pāris apļiem pa klusajām ieliņām inspektori tomēr pamanījuši kādu melnu “Opel”, kurā sēdējuši divi jauni vīrieši. Policistu pieredze ļāva izdarīt secinājumu – šis ir meklētais auto.

 

Kārtības sargi veikli apgriezuši busiņu un piespieduši gāzes pedāli, lai panāktu aizdomīgo auto, pirms tas nozudis kaut kur iekšpagalmu labirintos. Drīz vien “Opel” tika apturēts.

 

Lai arī brīdi vēlāk vīrietis iepūtis ceļu policistu pasniegtajā alkometrā, kas uzrādījis vairāk nekā pusotru promili alkohola, pēcāk viņš tomēr pārdomājis, atteicies no otrās pārbaudes un pieprasījis, lai viņu nogādā ekspertīžu centrā.

Tā kā kārtības sargi jau bija guvuši apstiprinājumu savām aizdomām, apturētais braucamrīks tālāk nogādāts policijas stāvlaukumā, savukārt pats apreibušais šoferis nonācis mediķu kabinetā. Likumsargu pieredze rāda, ka asins analizēs noteiktais alkohola līmenis, visticamāk, būs vēl augstāks nekā izelpā konstatētais, tādēļ šim šoferim, domājams, būs ne tikai jāšķiras no krietnas naudas summas, bet arī četrus gadus būs jāsamierinās ar braucienu blakussēdētāja vietā.

Lasi vēl