“Melnajā punktā” netālu no Jelgavas starp “fūri” un mikroautobusu iespiež vieglo auto

Pievienot komentāru

Cenas pagrieziens – šāds vietas apzīmējums, visticamāk, vairāk pazīstams Jelgavas un Ozolnieku puses iedzīvotājiem, jo, ikdienā braucot pa šoseju Rīgas virzienā vai mājup, noteikti šajā vietā gadījies redzēt kādu avāriju. Šī diena diemžēl biežo negadījumu statistikai pievienoja vēl vienu incidentu.

Nopietnā trīs automašīnu avārija notika īsi pirms pulksten vienpadsmitiem dienā uz autoceļa Jelgava-Dalbe, pie bēdīgi slavenas vietas – pagrieziena uz ciematu Cena. Tieši šajā vietā notikušas daudzas smagas avārijas ar vienādu scenāriju, diemžēl tas atkārtojās arī šodien.

”Renault” kravas spēkrata vadītājs, braucot no Ozolniekiem Dalbes virzienā, samazināja ātrumu un ieslēdza kreisā pagrieziena radītāju, lai iegrieztos Cenā, aiz viņa braucošais vieglais auto arī piebremzēja, taču mikroautobuss ”Mercedes”, kas traucās aiz spēkratiem, auto kolonnu pamanīja tad, kad bija jau par vēlu.

“Biju ieslēdzis pagriezienus, man “nāca” pretī mašīna, es viņu laidu. Es redzēju, ka vieglā mašīna piebremzē aiz muguras, domāju, kas tad nu. Tāds blīkšķis bija,” stāsta ”Renault” kravas automašīnas vadītājs.

Vieglais auto ”Renault” palika iespiests starp kravas automašīnu un ”Mercedes” mikroautobusu, diemžēl mazākā transportlīdzekļa vadītāja saviem spēkiem izkļūt no samīcīta auto nevarēja, tādēļ notikuma vietā ieradās ugunsdzēsēji, kas palīdzēja mediķiem atbrīvot sievieti. Ārsti viņu uzlika uz nestuvēm un aizveda uz slimnīcu. Cietušās veselības stāvoklis novērtēts kā stabils. Pārējie negadījumā iesaistītie cietuši samērā viegli.

“Es tikai atceros, ka ieskrējām šim “pakaļā”. Šoferis vienkārši nepaspēja nobremzēt un ar galvu stiklā, jostas nebija,” stāsta ”Mercedes” mikroautobusa pasažieris.

Automašīnu satiksmi, kamēr uz vietas strādāja glābēji un mediķi, regulēja ceļu policisti. Transporta kustība pilnībā atjaunota tikai ap pusdienlaiku. Smagais spēkrats aizbrauca tālāk saviem spēkiem, taču vieglā ”Renault” automašīna un mikroautobus notikuma vietu pameta ar autoevakuatora palīdzību. Visticamāk, šie divi braucamrīki būs jānoraksta.