Melnā statistika: nedēļas pirmajā dienā negadījumos cietis 21 cilvēks, bet viens gājis bojā

1 komentārs
Melnā statistika: nedēļas pirmajā dienā negadījumos cietis 21 cilvēks, bet viens gājis bojā
KASPARS KRAFTS, F64

Uz Latvijas ceļiem šī nedēļa iesākusies nemierīgi – satiksmes negadījumos viens cilvēks zaudējis dzīvību, bet vēl 21 cietis, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā statistika par aizvadīto diennakti.

Avārija ar bojāgājušo notikusi Vidzemes reģionā. Kā aģentūru LETA informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne, plkst. 15.20 Madonas novada Sarkaņu pagastā, uz autoceļa Madona-Stiebriņi-Gravas-Bukas, kāds automašīnas “Volvo” vadītājs netika galā ar spēkrata vadību, nobrauca no ceļa un ietriecās ēkas sienā.

Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja automašīnas vadītājs, bet pasažieris tika nogādāts medicīnas iestādē. Policijā sākts kriminālprocess un tiek skaidroti negadījuma apstākļi.

Pavisam diennakts laikā valstī reģistrēti 90 ceļu satiksmes negadījumi. 17 negadījumi ar cietušajiem fiksēti Rīgas reģionā, trīs – Vidzemē, bet viens – Kurzemē.

Starp diennakts laikā ceļu satiksmes negadījumos cietušajiem viens bijis gājējs, bet desmit – velosipēdisti, liecina policijas apkopotā informācija.

1 komentārs