Melnā statistika: aizvadītajā diennaktī pieķerti 19 iereibuši vadītāji, negadījumos cietuši astoņi cilvēki

2 komentāri
Melnā statistika: aizvadītajā diennaktī pieķerti 19 iereibuši vadītāji, negadījumos cietuši astoņi cilvēki
EMĪLS DESJATŅIKOVS, F64

Aizvadītajā diennaktī satiksmes negadījumos uz Latvijas ceļiem cietuši astoņi cilvēki, tai skaitā divi velosipēdisti, informēja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Sestdien valstī kopumā reģistrēti 83 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem septiņi bijuši ar cietušajiem, bet neviena avārija nav beigusies letāli.

Diennakts laikā Rīgas reģionā noticis 41 ceļu satiksmes negadījums, Zemgalē 12, bet Kurzemē, Latgalē un Vidzemē – pa desmit, liecina VP apkopotie dati.

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti 18 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un viens, kurš transportlīdzekli vadīja, būdams lietojis narkotiskās vielas.

Visvairāk dzērājšoferu – seši – pieķerti Latgalē, četri alkohola reibumā esoši autovadītāji apturēti Zemgalē, pa trim – Kurzemē un Rīgas reģionā, bet divi – Vidzemē. Cilvēku, kurš pie stūres bija sēdies narkotiku ietekmē, policisti apturējuši Rīgas reģionā.

Sestdien uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 241 administratīvā pārkāpuma protokolu par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Visvairāk šādu protokolu – 77 – noformēti Rīgas reģionā.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 522 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.