“Melnā pirmdiena” uz autoceļiem: Rīgā pat 100 avāriju; Kurzemē viens, bet Latgalē – četri bojāgājušie

12 komentāri
“Melnā pirmdiena” uz autoceļiem: Rīgā pat 100 avāriju; Kurzemē viens, bet Latgalē – četri bojāgājušie
SADURSME / INSTAGRAM

Pirmdien līdz plkst. 19.00 Rīgas reģionā notikuši 93 ceļu satiksmes negadījumi, apliecina Valsts policijas (VP) jaunākā sniegtā informācija.

VP skaidroja, ka salīdzinājumā ar citām dienām pirmdien, ņemot vērā snigšanu, avāriju skaits ir pieaudzis. Autoavārijās Rīgas reģionā cietušo nav.

Policija mudināja autovadītājus izmantot iespēju pašiem noformēt saskaņoto paziņojumu, ja attiecīgā negadījuma apstākļi to pieļauj, jo VP ierašanos varētu nākties gaidīt ilgāk lielā izsaukumu skaita dēļ.

Problemātiskākā situācija pirmdien snigšanas dēļ izveidojusies uz ceļiem Vidzemē un Latgalē. VP aicina autovadītājus izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un distanci. Policijā tāpat atgādināja, ka no 1. decembra automašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām.

Policijā pastāstīja, ka pirmdien pēcpusdienā Kurzemē, uz autoceļa Saldus-Kuldīga, notikusi mikroautobusa un kravas automašīnas sadursme, kurā dzīvību zaudējis mikroautobusa vadītājs.

Savukārt Latgalē pēcpusdienā uz ceļa Balvi-Gulbene notikusi vieglās automašīnas un kravas automašīnas-baļķvedēja sadursme. Saskaņā ar VP rīcībā esošo informāciju avārijā cietusi viena persona, kas braukusi vieglajā automobilī.

Jau ziņots, ka Madonas novadā pirmdienas rītā kādā dīķī iebraukušā automašīnā atrasti četri noslīkuši cilvēki.

Ceļu satiksmes negadījumi 2. decembrī

View this post on Instagram

Ceļa posmā Lode-Valmiera. #latvia #csnglatvia #negadijums #sadursme #paldiessekotajam

A post shared by Sadursme (@sadursme) on

12 komentāri